Jak vybrat to správné luxusní povlečení?

Abychom mohli přes den dobře fungovat a podávali maximální výkony v zaměstnání, potřebujeme samozřejmě dostatečné množství spánku. Základem není jen dobrá postel s kvalitní matrací, ale i kvalitní ložní povlečení. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství druhů a barev. My se Vám dále pokusíme představit různé typy opravdu luxusního ložního povlečení pro Váš dokonalý spánek.

Povlečení Mako -Satén

Stále oblíbenější se stává luxusní povlečení Mako – satén. Jeho povrch je lesklý a hebký na dotek a je vyrobeno z prvotřídního materiálu a to ze 100%  mercerované a česané bavlny. Na jeden palec čtvereční bylo použito příze s hustotou 200 nití. Povlečení nevyžaduje nikterak zvláštní údržbu, je nežehlitelné. Vzory můžete vybírat od nápaditých rostlin po úžasné geometrické tvary.

povleceniPovlečení Mako – Jersey

Luxusní povlečení Mako – Jersey je vyrobeno ze 100% bavlny, nemačká se a vyznačuje se dokonalou prodyšností a savostí. Již na dotek oceníte jeho jemnost a měkkost a s jeho dlouholetou životností se stává lákavou volbou. Vybrat si můžete z široké nabídky elegantních vzorů a pak už si jen dopřávat klidný spánek.

Povlečení Mako – Damašek

Pod pojmem Damašek se skrývá obchodní značka jednobarevného povlečení s kontrastními okraji. To je dáno především střídáním útkové a osnové vazby. Dříve se vyrábělo z hedvábí či lněné příze, ale pro udržení stálobarevnosti se dnes povlečení Mako – Damašek vyrábí z marcerované bavlny. Toto luxusní povlečení můžete vybírat v mnoha barvách i cenových kategorií, přičemž v těch nejdražších se nachází povlečení ušité ze 100% egyptské bavlny.

Exkluzivní hedvábí

Objevení hedvábného vlákna se datuje od roku 2640 př. n. l. v Číně, kde jeho technologie výroby zůstala jako tajemství ještě mnoho let. Není se čemu divit, protože hedvábné vlákno je opravdovou značkou luxusu a jemnosti. Dodnes si udržuje nezastupitelné místo na trhu, a to především díky své pevnosti, lehkosti, pohlcováním pachů a dokonce je hypoalergenní. Hedvábí je známo i svou vlastností, díky které v zimě hřeje a v létě chladí. Pří koupi hedvábného povlečení máte k dispozici opravdu širokou škálu pestrých barev.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup