Bydlení v Praze za přijatelnou cenu? Víme, kde hledat…

Pokud chcete najít nové bydlení za přijatelnou cenu, musíte umět hledat. Spolehnout se musíte především na vlastní síly. Základem úspěchu je, hledat na správných místech. V tomto článku vám poradíme s tím, jak můžete najít nové bydlení v Praze za přijatelnou cenu a podíváme se i na dva zajímavé tipy.

Jak hledat a najít ideální bydlení?

Pokud hledáte nové bydlení, máte hned několik možností. Začít můžete třeba u svých známých a někdy se vyplatí i hledání v soukromých inzerátech. Problém této nabídky ale je, že zde najdete převážně starší nemovitosti. Jestliže hledáte nový byt či dům, nabízejí se možnosti dvě. První je, využít služeb realitní kanceláře. Nabídka bývá většinou dostačující, ovšem ceny jsou často přemrštěné. Realitní kanceláře si totiž za zprostředkování obchodu účtují i velmi tučné provize. Lepší možností, na kterou ale mnoho lidí zapomíná, je hledání v nabídkách developerských společností. Právě developerské společnosti realizují hlavně na území hlavního města zajímavé projekty. I díky nim jsou byty či domy na prodej v Praze levnější. Vyplatí se proto sledovat nabídku pravidelně. Zajímavý přehled o vývoji cen bytů v Praze je možné najít zde.

ibic_finep

Bydlení v Praze ve spojení s přírodou

Mezi nejpopulárnější projekty současné doby patří projekt Malý Háj, který realizuje developerská společnost Finep. V rámci tohoto projektu vzniká moderní bydlení v atraktivní lokalitě Praha 5. Díky Finepu jsou byty na prodej Praha 5 dostupné opravdu pro každého. Vybírat je možné z bytů různých velikostí. V rámci projektu vznikne 46 zbrusu nových bytů o dispozicích 1+kk až po velmi prostorné 3+kk. Budoucí rezidenty jistě potěší, že každý byt bude mít k dispozici balkon, terasu nebo lodžii. Potěší nejen jejich moderní vybavení ale i fakt, že se bytový dům nachází v prostředí malebné přírody. Byty Malý Háj jsou tak ideální pro rodiny s dětmi a mladé aktivní páry.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup