Bezpečné bydlení? Rezidence Letokruhy v Praze Roztylech ho nabízí

Skoro 1 700 bytů vykradli loni zloději v Praze. Je to zhruba o sto víc než o rok dřív a několikanásobně víc než v jakémkoliv jiném kraji. Je proto důležité mít byt dobře chráněný. Počítat s tím mohou zájemci o bydlení v novostavbách v rezidenci Letokruhy v Praze 4 Roztylech, kde pokračuje prodej bytů.

Prozradíme vám, jaké bezpečnostní prvky nové byty dostanou a řekneme něco i o dalších možnostech zabezpečení.

Pohlídejte si vchod do domu

Základem zabezpečení vstupu do bytového domu jsou robustní dveře a zámek s bezpečnostním kováním. Vstupu zlodějů či vandalů zabrání také elektromechanický zámek s automatickým uzamčením. Najdete jej i v chystaných novostavbách v Praze 4. Hodí se také kamerový systém snímající okolí dveří – musí s ním ale souhlasit všichni obyvatelé domu.

Pozor na společné prostory

sklepní oknaKe sklepům je dobré mít jeden společný vchod s bezpečnostními dveřmi a sklepní okna je vhodné zajistit mřížemi. Ve všech společných prostorech využijete i kamerový systém (pokud s ním všichni souhlasí). A rozhodně se vyplatí světlo s pohybovým čidlem.

Letokruhy s ním počítají nejen na chodbách a schodišti, ale také u vchodu a v podzemních garážích. V těch budou i vrata na čipovou kartu či dálkové ovládání, která zabrání vstupu nepovolaných lidí.

Důležité jsou dveře

U bytu je důležité mít nejen bezpečnostní zámek, ale celé bezpečnostní dveře a bezpečnostní zárubně. Vhodné je, aby dveře byly protipožární. To vše v nových bytech na Jižním Městě najdete.

Nezapomeňte na okna

Okno je dobré osadit téměř nerozbitným bezpečnostním sklem. Pro obyvatele 1. nadzemního podlaží nových bytů v Praze 4 bude samozřejmostí. Bezpečností sklo tam dostanou také všechny balkony a terasy. Kde bezpečnostní sklo není, je vhodné na okno nalepit bezpečnostní fólii.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup