Betonový plot chrání vaše soukromí i majetek

K tomu, že potřebujete plot kolem domu, obvykle dospějete postupem času, kdy vás přestane bavit, že o vás mají vaši sousedi příliš velký přehled a uklízet navštívenky venčících se pejsků. Výběr je však tak velký, že se v nabídce průměrný spotřebitel poněkud ztrácí. Doporučujeme vhodné kandidáty omezit požadavky, které na oplocení kladete.

Dokážete se rozhodnout?

Rozhodující je obvykle vzhled plotu, dále odolnost a životnost a rovněž potřeba pravidelné údržby. Chcete-li, aby váš plot splňoval všechno najednou, potom je nejrozumnější volbou určitě betonový plot. Většina lidí si pod pojmem betonové ploty představí neforemnou hroudu betonu. Pravdou je, že beton se stále používá jako základní stavební kámen při různých stavebních úkonech a je nepostradatelný, ovšem pokud jej upravíme do estetického tvaru, přidáme dekor a trochu barvy, vznikne okrasný betonový plot, za kterým se otočí nejeden kolemjdoucí.

PR_Betonoveploty160202

Betonové ploty – rozhodně pro

Čím vás betonové ploty určitě osloví, je jejich odolnost, pevnost a pružnost. Z odolnosti přímo vyplývá životnost, díky tomu, že betonový plot přežije téměř vše, jeho životnost dosahuje několika desítek let, kdy vám bude spolehlivě sloužit. Další velkou předností je, že betonové ploty jsou bezúdržbové, jejich životnost není podmíněna žádnou zvláštní péčí, jednoduše tedy stačí vybrat si betonový plot podle vašich představ a objednat si jeho instalaci, dál už se o nic starat nemusíte.

Jak betonový plot vlastně vypadá

Co se týká vzhledu, máte hned několik možností, jak může betonový plot vypadat, v první řadě si vyberete dekor, může to být skládaný nebo štípaný kámen či vzor cihliček. Dříve se betonové ploty vyráběly pouze s jednostranným dekorem, člověk se potom musel rozhodnout, jestli si nechá plot instalovat dekorovanou stranou dovnitř nebo ven. S tím už je konec, Betonovéploty.net nabízí nově také oboustranné betonové ploty. Navštivte i vy Betonovéploty.net a nechte si namontovat kolem vašeho domu designový betonový plot s oboustranným dekorem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup