Práce technika BOZP v České republice

Zajímáte se o oblast bezpečnosti práce a je vám tato činnost svým způsobem blízká? Rádi byste pracovali v tomto oboru a podíleli se na dynamickém rozvoji velké společnosti s celorepublikovým zastoupením? Pak využijte možnosti stát se technikem BOZP u firmy Extéria, a to konkrétně na území Prahy.

Subjekt, který je letitým profesionálem v oboru a poskytuje komplexní služby ostatním společnostem, živnostníkům a státním institucím. Bezpečnost práce realizovaná na vysoké úrovni a především od A až do Z.

Zajímá-li vás práce v tomto segmentu, pak čtěte směle dál…

Technik BOZP a náplň jeho práce

Hlavní pracovní náplní takového zaměstnance je samozřejmě zajišťování služeb BOZP a PO u konkrétního zákazníka, respektive v daném oboru. Ať už je to zdravotnictví, školství a jiné zaměření. Jednat budete nejenom se zástupci daných firem, ale také se státními kontrolními orgány, jako jsou HZS, OIP a KHS.

K dalším úkonům technika BOZP patří určitě následující.

  • exteriaZpracování a aktualizace dokumentace
  • Vyhledávání a prevence rizik
  • Sledování právních předpisů týkajících se této oblasti
  • Provádění vnitřních auditů
  • Navrhování vhodných opravných opatření

Během velice krátké chvíle se stanete specialistou na bezpečnost práce a zároveň plnohodnotným zástupcem klientů při kontrolách státních orgánů.

Zázemí velké firmy a dobré platové ohodnocení

Je-li vaším koníčkem bezpečnost práce, proměňte jej ve výdělečnou činnost a nastupte do společnosti Extéria, jež patří k těm nejlepším v tomto oboru. Užívejte si spousty zaměstnaneckých benefitů, vzdělávání, kariérního růstu a vynikajícího platového ohodnocení.

Rozšiřujte své znalosti a dovednosti, s nimiž docílíte pozice technik BOZP. Profesionál se zaměřením na bezpečnost práce, který může získat služební vůz, notebook, telefon a hlavně práci ve velice příjemném kolektivu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup