Zavítejte do galerie Praha! Zkoukněte i Umění v metru

Pražské metro nám slouží k tomu, abychom se rychle mohli přemisťovat z bodu A do bodu B. Tedy třeba do galerie Praha. To je jeho hlavní a nezaměnitelná funkce. Na druhé straně je však toto metro také největším výstavním prostorem na území České republiky. Když si uvědomíte, že metrem denně cestuje víc jak milion lidí, určitě budete souhlasit s názorem, že negalerijní prostory mohou být pro tvůrce umění ohromnou výzvou. Tato výzva byla naplněna první expozicí projektu Umění v metru. Nese název Komiks v metru a je výsledkem spolupráce šesti významných komiksových výtvarníků. Pokud budete v Praze, určitě kromě prodejní galerie obrazů navštivte i linku metra C, kterou oživily právě komiksy.

Přelstěte sychravý podzim návštěvou galerie umění

Podzimní sychravé počasí je definitivně tu. Šeď a šero, to je to, co našim dnům teď vládne. Ať už vyrazíme na procházku městskými ulicemi, nebo se vydáme do lůna přírody, ruce zebou a žádají si rukavice. Přesto existuje možnost, jak ponurý podzim přelstít, jak se ubránit skleslé náladě. Přímo na lékárnických vahách vážený a na míru šitý lék, který vás v těchto ponurých podzimních dnech může povzbudit, najdete v prodejní galerii umění. Nejdřív si galerii umění, zejména galerii obrazů prohlédněte, ujasněte si, jaká díla vás nejvíce zaujala, zda by mohla ozvláštnit interiér u vás doma, a rovnou si je zamluvte.

Láska k modernímu umění je na vzestupu

Jestli se o umění zajímáte, určitě dobře víte, že pokud jde o prodej umění, stále větší zájem je o prodej moderního umění. Byla to ostatně pouze otázka času, kdy se tento trend projeví. Pokud se rozhodnete navštívit prodejní galerii v Praze a pokud je moderní umění blízké vašemu srdci, určitě si nějaký ten pěkný kousek vyberete. A nezapomeňte si udělat také malou zastávku v metru C!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup