Okna na míru nejen z plastu

Okna na míru nejen z plastu

Plastikov, s.r.o. je společnost, zaměřující se na výrobu a následný prodej plastových oken na zakázku. Vyrobíme pro vás plastová okna, hliníková okna, a to vše velmi kvalitně a levně. Výroba plastových oken a výroba hliníkových oken není ale jedinou činností, kterou děláme. Jsme český certifikovaný výrobce a dodavatel otvorových prvků pro stavebnictví, protipožární prvky, vchodové dveře, zimní zahrady, fasády a doplňkový sortiment, jako jsou žaluzie, rolety, anebo sítě proti hmyzu. Jestliže jste se rozhodli pro objednávku plastových oken Brno, neváhejte a udělejte tak ještě dnes!

Náš zákazník, náš pán

Pro své klienty se snažíme dělat maximum. Potřebujete-li se na cokoliv zeptat, ptejte se, rádi vám odpovíme, pokud to bude v našich silách. Naprostou samozřejmostí jsou pro nás související stavební práce a služby, spojené s výrobou plastových oken a s výrobou hliníkových oken. Svým klientům zajistíme kvalitně odvedené služby, podložené zkouškami a protokoly dle platných norem. Vyzkoušejte i vy plastová okna a hliníková okna nové generace! Jsme rychlí v jednání i v samotné realizaci. Mezi naše přednosti patří rovněž flexibilita.

Okna na míru nejen z plastu

Rychle, levně, spolehlivě

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se poskytnout rady ohledně realizace objednávky, a to zcela bezplatně. Zabýváme se výrobou plastových oken Brno, výrobou plastových oken Praha a výrobou plastových oken Jihlava. V současnosti se řadíme mezi špičku ve výrobě plastových a hliníkových oken v celé české republice. Můžeme vám nabídnout rychlé jednání, perfektně odvedenou práci, spolehlivost a diskrétnost. Věříme, že budete maximálně spokojeni a doporučíte nás svým přátelům a známým. Těšíme se na spolupráci!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup