jake mydlo na ruce

Jak mít čisté ruce v každé situaci?

V několika posledních letech, zejména díky Covidu, jsme se všichni přesvědčili, že čisté ruce patří k těm nejzákladnějším hygienickým opatřením, která jsou nutná co nejpřísněji dodržovat. Hygienických prostředků k udržení dokonalé čistoty rukou je na trhu jistě celá řada, ovšem zkusili jste už někdy lavon tekuté mýdlo či lavon hygienický gel na ruce od českého výrobce?

Pár základních slov o společnosti

Firma Lavon Trade je tuzemská a na domácí i zahraniční trh dodává vlastní produkty. Hlavní motivací i cílem výrobce je spokojenost zákazníka a šetrný přístup k přírodě. V jejich hesle „O čistotě víme vše“ se oba prvky v dokonalém souladu pojí a na trh tak přicházejí ekologické mycí prostředky, mezi něž patří zejména:

  • Lavon tekutá mýdla a mycí pasty
  • hygienická mýdla s antivirovou přísadou
  • bezoplachové gely
  • dezinfekční gely a dezinfekce na povrchy.

Lavon tekuté mýdlo zajistí čisté ruce celé rodině

Lavon tekuté mýdlo je určeno pro dokonalou hygienu celé rodiny, na pracovišti, apod. Antivirotické účinky jsou zajištěny obsahem Tea Tree oleje a kombinací bylinných extraktů. Složení přípravku je velmi vyvážené, a proto je Lavon tekuté mýdlo vhodné k častému umývání, přičemž zanechává ruce hebké, voňavé a dostatečně hydratované. Hygienický gel na ruce značky Lavon pak využijete na cestách. A mycí pasty se pak postarají o odstranění silného znečištění.

Čisticí prostředky pro úklid domu či firmy

V sortimentu firmy Lavon však nechybí ani čisticí prostředky na vodní kámen, mastnotu, zašlou špínu, usazeniny a další nečistoty. Pokud chcete účinně likvidovat viry a bakterie, pak si můžete zakoupit Lavon dezinfekci na povrchy. Produkty Lavon jsou určeny jak pro jednotlivce, tak pro pracovníky v gastronomii, ve školách, zdravotnických zařízení, ale i v průmyslu. Na čisticích prostředcích Lavon oceníte nejen jejich vysokou účinnost, ale také šetrnost k povrchům a životnímu prostředí. Navíc se jedná o cenově výhodné produkty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup