ibic.cz malesickyhaj cz uvodni

Praha nabídne výborné zázemí nejen pro mladé rodiny

Místo, které je ideální pro čerstvé absolventy, ale také pro ty, kdo se chystají založit rodinu. V Praze je totiž spoustu možností, snese srovnání pouze s dalšími evropskými velkoměsty a určitě platí, že v českých podmínkách je jasnou jedničkou.

Učarovala vám také? Samozřejmě, pokud jste v naší metropoli v minulosti studovali nebo pracovali, je takové nadšení vlastně očekávatelné. Kdo má rád cestování, bude se mu v Praze líbit také. Z jednoho konce města na druhý bude díky síti MHD opravdu brzy, vlaková nádraží a letiště jsou také dobře dostupná. Pracovní uplatnění na jedničku je samozřejmostí!

Prostředí, do kterého se budete rádi vracet

Stačí si jen vybrat konkrétní dispozici, byty na Praze 10 mají pro zájemce připraveno několik různých variant. Prostorný pětipokojový byt? Nebo garsoniéra, jejíž plocha činí 31 metrů čtverečních a kde může najít útočiště například jednotlivec či méně náročný mladší pár? Zvolit si můžete podle svých preferencí také předzahrádku, balkon nebo terasu, k dispozici je také garážové stání, které významně usnadní život.

Opravdu blízko je i příroda, proslulý Malešický les totiž budete mít jako na dlani přímo z okna. Moderní bydlení v blízkosti zeleně, které splňuje moderní standardy a požadavky. Možností pro výlet nebo víkendovou rodinnou vycházku je také více než dost!

ibic.cz malesickyhaj cz 01

Příjemná lokalita lákající k aktivnímu odpočinku

Bydlení v Praze Malešicích má vše, co očekává moderní rodina. Moderní zázemí, jemuž dominuje dřevěná dýhovaná podlaha nebo předokenní žaluzie, jíž oceníte nejen v typicky horkých letních dnech. A lokalita? Nechybí supermarket nebo lékárna, ale také parky. Blízkost lesa, ale i jiné zeleně, to je důvod, proč se v okolí Malešic bude líbit i rodinám s dětmi. Samozřejmostí je výborná dopravní obslužnost, autobus vás zaveze na metro a pak už můžete pokračovat kamkoliv po Praze.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup