domaci zdravotni pece

Špička mezi poskytovateli domácí zdravotní péče ProCare Medical

Potřebujete-li pro sebe nebo pro své blízké služby domácí zdravotní péče, leží před vám nelehký úkol, a to výběr toho správného poskytovatele. Nevíte, podle čeho agenturu vybírat? Chtěli byste poradit, na co se zaměřit a co je důležité při výběru? Tak právě vám může pomoci tento článek. I v souvislosti s pandemií koronaviru došlo k výraznému posunu u domácí zdravotní péče a tento způsob léčby je lékaři často doporučován a umožňuje-li to stav pacienta, pak i upřednostňován před péčí nemocniční.

Úplně nejlepší je pro vás samozřejmě osobní doporučení. Od někoho z rodiny nebo od někoho, komu důvěřujete. Jestli nikdo z vašeho okolí tyto zkušenosti nemá, můžete se obrátit na lékaře. To on domácí zdravotní péči nejen doporučuje, ale určitě již má nějaké zkušenosti s poskytovateli v konkrétní lokalitě. Poradí vám i s ohledem na aktuální zdravotní stav pacienta, tedy s ohledem na poskytované služby.

Co byste si měli ohlídat:

  • Aby mohla být domácí zdravotní péče uhrazena ze zdravotního pojištění, je nutné, aby vybraná agentura měla smlouvu se zdravotní pojišťovnou pacienta.
  • Je velmi vhodné, aby byl zdravotnický personál vybrané agentury v rozumné dojezdové vzdálenosti.
  • Abyste minimalizovali počet střídajících se zdravotníků u pacienta, je dobré, aby agentura zajistila všechny požadované služby.

Jedním z nejlepších poskytovatelů domácí zdravotní péče je bezesporu agentura ProCare Medical. Jejich hlavní sídlo se nachází v Praze, ale jejich pobočky jsou vám k dispozici v Brandýse nad Labem, v Hradci Králové, v Liberci, v Přibyslavi a v Táboře. Jsou aktivním účastníkem pilotní projektů pro zavádění nových úkonů. Díky tomu jsou jedním z mála poskytovatelů parenterální výživy a domácí umělé plicní ventilace.  Aby vyšli svým klientům vstříc, nově zřídili i přepravu plně vybavenými sanitkami. Veškeré podrobnosti naleznete přehledně na  www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup