Dobrý geodet je základ stavby

Chcete stavět, nebo provést zápis do katastru nemovitostí? Pak budete potřebovat využít některou z geodetických služeb. Kde najít dobrého geodeta? Obraťte se na specialistu v oboru geodézie, společnost VISIONPLAN-3D, její odborníci mají zkušenosti napříč celým geodetickým oborem. Jsou k dispozici jak pro veřejnost, tak pro projekční kanceláře a stavební firmy.

Jaké činnosti společnost VISIONPLAN-3D provádí? Patří mezi ně například zaměření pozemku pro projekt domu, vypracování geometrických plánů pro zanesení stavby do katastru nemovitostí, také pro rozdělení pozemku nebo vyznačení věcného břemene. VISIONPLAN-3D rovněž vytváří 3D modely objektů, digitální modely terénu, virtuální prohlídky interiérů a exteriérů. Používá nejmodernější technologii jako je laserové skenování, 360° kamery, přístroje pro přesná měření.

Seznamte se s firmou VISIONPLAN-3D na jejích webových stránkách a prohlédněte si zde ukázky již realizovaných prací. Využijte také možnosti sjednat si nezávaznou úvodní konzultaci zdarma. VISIONPLAN-3D dbá především na kvalitu odvedené práce, také na rychlost, časovou flexibilitu i dostupné cenové podmínky. Přesvědčte se o jejích kvalitách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup