ibic.cz vilychuchle cz nahledovy

Chcete si v Praze koupit vilku? Máme pro vás tip

Nových možností k bydlení v Praze je velice málo. Zejména mladší rodiny s dětmi se nemají kam nastěhovat. Děti totiž potřebují pro svůj rozvoj dostatek prostor, které bydlení v paneláku jednoduše nesplňuje. Proto vzniká celá řada bytových a vilových projektů, jako je ten v Chuchli. Jeho součástí jsou moderní a zařízené vily, které jsou ihned dostupné k nastěhování.

Kde se vily nachází?

Jak už bylo řečeno, vily Praha se nachází v oblasti Velké Chuchle, která patří mezi nejatraktivnější lokality k bydlení v hlavním městě. Nachází se na jihozápadním okraji Prahy na levém břehu Vltavy, jedná se tedy o jedinečné místo, kde se skloubí moderní infrastruktura s přírodou. Jen málo lidí má totiž možnost vyrazit do přírody, a přitom disponovat plnou občanskou vybaveností a skvělou dopravní dostupností nejen do centra města, ale také do okolních vesnic.

Nebudu se v této lokalitě nudit?

Vily Praha ve Velké Chuchli nabízí hned několik možností ke společenskému vyžití, takže se zde rozhodně nudit nebudete. Tato oblast je známá zejména díky dostihovému závodišti, které se může pochlubit více než stoletou historií. Můžete na něm trávit prakticky všechny nedělní odpoledne. Děti se budou moci nejen povozit, ale také si prohlédnout prvotřídní plnokrevníky. Zapomenout nesmíme ani na blízkou zoologickou zahradu, kde můžete obdivovat i muflony.

Jaké je vybavení vil?

Vily na prodej jsou okamžitě dostupné k nastěhování. Po jejich zakoupení si tak budete moci užívat moderních budov s prvotřídním vnitřním vybavením. Pochopitelně se v nich nenachází všechno potřebné. Naleznete zde pouze moderní koupelnu a kuchyňskou linku. Vše ostatní si tak můžete zařídit přesně podle vašich představ.

Jestliže sháníte moderní bydlení v Praze, pak jsou vily ve Velké Chuchli tím pravým řešením. Ale pospěšte si, o tyto budovy je velký zájem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup