Proč svítit s LED žárovkami?

LED žárovky představují velmi výhodnou a efektivní cestu, jak zajistit osvětlení v různých prostorách. Pokud použijeme porovnání s klasickými žárovkami, které, jak je známo, produkují více tepla, než světla, dostaneme až 90% úsporu energie, a tedy i finanční. To je nejdůležitější argument pro jejich použití v domácnostech. Rovněž firmy mohou využít služeb LED technologie a to nejen v podobě LED zářivek, ale například i jako LED průmyslové osvětlení. Mimo to všechno je takové svícení ekologičtější. LED žárovky neobsahují těžké kovy a zároveň vykazují delší životnost. Díky ní nejen, že se z jejich služeb můžete těšit déle, ale způsobí i méně odpadu.

Jak vybrat LED žárovku?

Při výběru LED svítidla je dobré řídit se dvěma základními parametry, které spolu úzce souvisí. Tím prvním je svítivost, měřící se v Lumenech, tou druhou poté spotřeba (watty).

ledreflektor

Druhým kritériem výběru je účel použití žárovky. Není to tak, že by existoval pouze jeden druh LED osvětlení. Naopak. Domácnosti mohou vyzdobit svůj obývací pokoj s pomocí LED lustrů, tatínkovi se do dílny bude hodit LED pracovní světlo. Ekonomicky lze produkovat i větší množství světla, a pomocí LED reflektorů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup