Rekonstrukce bytového jádra Praha – Nové bydlení, splněný sen

Plánujete již delší dobu rekonstrukci Vašeho bytu? Nelíbí se Vám nabídky konkurenčních společností, nebo si pouze nejste jisti, jakým způsobem by se vlastně rekonstrukce měla vydat? V tom případě je tu právě pro Vás společnost Rekonstrukce bytového jádra Praha. Již déle než patnáct let se specializujeme v rekonstrukcích bytových jader a koupelnových prostor a díky této dlouholeté zkušenosti jsme schopni klientům taktéž poskytovat prvotřídní konzultační služby, v rámci kterých pomůžeme s přípravami, výběrem vhodného materiálu a samozřejmě i barevným sladěním.

Zdarma provedeme konzultace, zaměření prostor, zpracování položkového rozpočtu a zpracování 3D návrhu. Službu rekonstrukce bytového jádra dodáváme kompletně bez využití třetích firem. Klienti vždy jednají výhradně s námi a do rekonstrukce mohou zasahovat a provádět pravidelné kontroly. Nabízíme komplexní servis zahrnující rekonstrukci včetně bouracích prací, odvozu suti až po předání a závěrečný úklid.

koupelna

Pokud budete chtít využít jedinečných služeb společnosti Rekonstrukce bytového jádra Praha, navštivte prosím naše internetové stránky, kde najdete veškeré dostupné informace týkající se společnosti, poskytovaných služeb i jednotlivých typů jader. Rekonstrukce bytového jádra Praha se bude těšit na dalšího spokojeného zákazníka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup