Půjčení dodávky na stěhování bytu či domu – rychle a snadno

Člověk si občas musí zajistit dodávku. Pokud ji nevyužívá klasicky během normálního života, tak není dobré si ji kupovat, lepší je v tomhle případě půjčit. V podstatě není moc věcí, které zákazník potřebuje. Základ je občanský a řidičský průkaz. Jestliže je člověk živnostník, potažmo právnická osoba, tak je nutné mít výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku. Dále věk 21 let a praxi v řízení dva roky. Takže není to tak složité. Pokud chcete zapůjčit dodávku v rámci Praha, je k dispozici například odborná firma půjčování dodávek Praha, která má v tomto oboru dlouhodobé zkušenosti. Zde si můžete vybrat jakoukoliv dodávku z nabídky.

Co všechno zahrnuje cena

V ceně je spousta užitečných věcí – povinné ručení, dálniční známka v ČR, silniční daň, non-stop asistenční služba, pravidelné servisní prohlídky a výměna pneumatik. Vozidlo se půjčí s plnou nádrží, což je výhodné, avšak vrátit se musí v tomtéž stavu, čili plná nádrž. Pokud by se stalo, že by se dodávka s plnou nádrží nevrátila, bude naúčtována pokuta v podobě 500 Kč a k tomu ještě další hotovost za hodnotu nedoplněného paliva. Kromě toho se dodávka musí vrátit v čistém stavu, kompletní zápůjční podmínky najdete na webu pražské půjčovny dodávek: dodavky.net.

Vozový park

Vozový park firmy se pyšní dodávkami, které jsou v naprosto bezchybném stavu, což je nesmírně důležité nejen pro zákazníka, ale i pro samotnou firmu. Jedno z aut je například i Ford Transit MWB (L2H3). Jedná se o lehce a dobře ovladatelnou dodávku s nízkou spotřebou a náhonem na přední kola. I přesto, že má větší rozměry, ji zvládnou i řidiči bez větších zkušeností s těmito typy vozidel.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup