Proč se rozhodnout pro plechovou střešní krytinu?

Plechové střešní krytiny patří mezi nejoblíbenější volbu při rozhodování o typu střešní krytiny. Co lidi vede k tomu, že se právě k plechové variantě přiklání? Důvodů je hned několik, pojďme si ty nejzásadnější představit.

Lehké, ale vysoce odolné

Vzhledem k tomu, že střecha není něco, co by si lidé pořizovali každých pár let, velice je zajímá životnost jejich nové střešní krytiny. Plechové modely ji nabízejí opravdu dlouhou, zejména při aplikace kvalitního nátěru, který chrání povrch před vlivy času. Často je důležitější než to, jak dlouho střecha vydrží, v jakém stavu po oněch dlouhých letech bude. Byť se jedná o lehké střešní krytiny, jejich odolnost vůči povětrnostním podmínkám, ať už se jedná o déšť, mráz, horko či vítr je velmi vysoká. Dokazuje to například testování, které bylo prováděno v těch nejnáročnějších oblastech. Krytiny z plechu vydržela sibiřské mrazy, nápory sněhu ve Skandinávii či lijáky v Afrických deštných pralesech.

Design, na kterém budete moct oči nechat

Další velikou skupinu výhod tvoří kategorii vzhledu. Střešní plechové krytiny se vyrábějí na základě tradice, která je dodržována již pět desítek let. Čím více postupoval čas, tím větší důraz se kladl na inovaci, design střešních krytin se tak stal velmi moderním, na historickou tradici se však nezapomnělo. Mimo to se plechové krytiny pyšní pestrou škálou barev, ze kterých si můžete vybrat tu správnou, která vám bude ladit se zbytkem vašeho domu či zbytkem okolní zástavby.

EVERTILE_EVERGLAZE_0005

Kombinace historických tradic a moderní technologie

Kdekdo může namítat, že plechová střecha je výmyslem poslední doby a na historicky tradiční krytiny nedosahuje. Fakt, že střešní krytiny plechové jsou v našich končinách opravdu tradiční, dokumentuje například pohled na většinu kostelů. Ano, disponují plechovými střešními krytinami. A vzpomeňte si, jak dlouho na svých místech asi stojí. Pokud i vy chcete střešní krytinu, která vychází z historické kvality a je inovována pomocí moderních výrobních technologií, plech je skvělým řešením.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup