projektant čov

ČOV – ano či ne?

Zvažuje vaše rodina, zda pořídit čističku odpadních vod? Je vhodný nápad utratit desítky tisíc korun za ČOVku nebo raději zůstat u starého řešení? Ačkoli může být odpověď u každé rodiny odlišná, pravda je taková, že pořízením ČOVky můžete ušetřit až sto tisíc ročně.

Jaké přesně benefity ČOV přináší? Těch je celá řada. Především ekonomických ale i ekologických. O těchto a dalších byly sepsány mnohé články, pojďme se dnes raději podívat na to, jakou firmu pro realizaci tohoto projektu vybrat.

projektant čov

Doporučujeme pro pořízení ČOV ale i vodovodních přípojek či retenčních nádrží společnost ZAKRA. Ta má sídlo v Plzni, ale působí celorepublikově. ZAKRA funguje na trhu již pěkných pár let a specializuje se na vodohospodářská zařízení, jako je právě třeba čistička odpadních vod.

ZAKRA v současnosti přímo zařízení jako takové neprodává (ačkoli prodej chystá), ale specializuje se na její projektování, projektovou dokumentaci, naplánování celého projektu a pomoc s jeho realizací, vč. oficiálních formalit na úřadech, což dokáže ušetřit mnoho času.

Její služby stojí něco kolem 10 000 Kč, avšak předchází jim nezávazná a bezplatná konzultace, se kterou rychle uvidíte, zda vám jejich způsob řešení sedí nebo ne. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet, neboť nemáte vůbec co ztratit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup