termostaticky smesovaci ventil

Termostatický směšovací ventil zajistí ochranu před opařením

Chystáte se řešit vhodný způsob vytápění, včetně termostatické regulace? Chcete mít správnou teplotu vody při koupání či mytí rukou, anebo potřebujete ve svém domě vyměnit směšovací ventil za nový? Pak máme pro vás tip na termostatický směšovací ventil od společnosti Afriso, který vám zajistí správnou regulaci tepelného výkonu. Tento termostatický směšovací ventil najde využití nejen v rodinných domech, ale také ve školách, ubytovacích zařízeních a v mnoha dalších budovách.

Ventil s vylepšením

Směšovací termostatický ventil ATM patří mezi směšovací ventily nové generace, jež zajišťuje nejen spolehlivé směšování studené a teplé vody, ale navíc přináší uživateli řadu vylepšení. Jednou z hlavních předností termostatického ventilu je jeho bezpečnost. V případě, že dojde ke ztrátě tlaku v přípojce studené vody, tak ventil uzavře přívod teplé vody, a to již do jedné vteřiny. Díky tomu termostatický ventil zajišťuje ochranu před opařením horkou vodou. V případě využití směšovacího ventilu pro podlahové vytápění pak chrání podlahovou krytinu před vysokou teplotou.

Směšovací ventil zajistí úsporu vody

Skvělou vlastností termostatického směšovacího ventilu je také velice rychlá funkce zajišťování komfortní teploty vody. Díky tomu není pro vyhovující teplotu vody nutné odpouštět velké množství vody, což má samozřejmě významný vliv i na úsporu vody.  S termostatickým směšovacím ventilem, tak nepřicházíte zbytečně o vodu a navíc ušetříte peníze za vyúčtování vody.  Směšovací ventily jsou tak vhodné i z ekonomického a ekologického hlediska.

Kde si směšovací ventil objednat?

Směšovací termostatický ventil si můžete jednoduše pořídit online na e-shopu společnosti Afriso. Vybírat můžete směšovací ventily s různými typy závitů a velikostí dle vašich potřeb. Na e-shopu najdete samozřejmě široký výběr dalších ventilů. Směšovací ventily od společnosti Afriso také najdete ve všech kvalitních hobby marketech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup