Z kvalitního porcelánového servisu chutná lépe

Tak schválně! Z čeho vám bude více chutnat dobré jídlo: z plastového talíře nebo z kvalitního porcelánového jídelního servisu? Kávu si dáte raději z plastového kelímku nebo z kvalitního porcelánového šálku na kávu? Myslím, že otázka je naprosto irelevantní. To bylo od začátku jasné i firmě Fantazie, která vznikla již v roce 1998 v Hradci Králové, kdy ve stejnojmenném městě otevřela svou první maloobchodní prodejnu s bytovými doplňky a bytovými dekoracemi. Cílem bylo nejen zútulnění interiéru nakupujících, ale také nabídka hezkých, vkusných a zajímavých dárků, které mohou udělat radost a přinést užitek.

Designové doplňky do kuchyně – krásní a nepostradatelní pomocníci

3029673_330115158_midPojďme se nyní zaměřit na designové doplňky do kuchyně. Patří mezi ně určitě ubrusy a prostírání, doplňky do dřezu, dózy, držáky na papírové utěrky, chlebníky a ošatky na pečivo, květináče na bylinky, kuchyňské nože, láhve na ocet a olej, odkapávače na nádobí, podložky pod hrnce, slánky, pepřenky a kořenky zapékací mísy a misky. Veškeré tyto designové doplňky do kuchyně vaši kuchyň nejen osvěží a zkrášlí, a tím pádem také zlepší vaši náladu při vaření, pečení a smažení, ale stanou se vašimi nepostradatelnými pomocníky při každodenní přípravě jídla.

Z bohaté nabídky si vybere každý

Součástí bytových doplňků, které kamenné prodejny v Hradci Králové a v Praze, stejně jako internetový obchod ifantazie.cz nabízejí, jsou také šperkovnice, stojany na šperky, kosmetické tašky a taštičky (pro muže i ženy), koše na prádlo, stojany na časopisy, keramické vázy, jídelní soupravy a další. Sortiment bytových doplňků, bytového textilu a dekorací, ale také tašek a módních doplňků, tělové a bytové kosmetiky, věcí pro zahradu a terasu (houpací sítě a křesla, konve a rozprašovače, krmítka, pro ptáky, louče a větrníky, zahradní teploměry a zahradní nábytek) je velmi široký. Stačí si jen vybrat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup