Plastová okna – Vaše výhra

Plastová okna již ocenila nejedna domácnost, kancelář, škola či hotel. Nejenže šetří náklady, ale vyznačují se celou řadou funkcí, se kterými budete bezesporu spokojeni i vy, pokud se pro jejich instalaci rozhodnete. Stejně bezvadná a moderní jsou samozřejmě i okna hliníková. Plní stejné funkce jako okna plastová, je pouze na vás, zda upřednostníte plast či kov. S plastovými okny Žďár nad Sázavou či plastovými okny Praha si posvítíte na větrání v bytě, aniž byste museli mít okna takřka dokořán, jak jste na to byli zvyklí u svých starých dřevěných oken. Kromě celkového otevření okna budete mít k dispozici ventilační větrání a dokonce takzvanou mikroventilaci, při níž je okno vlastně zavřené, a přesto dochází k výměně vzduchu.

Na bílou zapomeňte!

paletaToužíte po výměně oken, docela ani neřešíte, zda zvolit plastová nebo hliníková, co ale řešíte, je barva? Prostě chcete nějakou jinou než bílou? Kladete důraz na přirozený vzhled? Potom se rozhodněte pro dřevěný dekor. U plastových oken si vyberte dekorační fólii, u hliníkových oken Praha například nátěr Decoral System, který dovoluje získat povrch podobný dřevu, mramoru a jiným povrchům.

Pokud se pro výměnu oken rozhodnete, nezapomeňte svou objednávku rozšířit o stínící techniku, síťky proti hmyzu a parapety, které budou ladit s okny i interiérem.

Upřednostněte kvalitní materiál i kvalitní práci

Pokud chcete šetřit energii, peníze a chránit životní prostředí, volte plastová okna Brno nebo hliníková okna Praha, která kromě jiného splňují i nejvyšší požadavky na odolnost proti UV záření a povětrnostním vlivům.

IQ oknaNová fasáda vašeho domu či firmy bude sice bezvadná, ale chcete-li zevnějšek nemovitosti upravit kompletně, bez oken to nepůjde. A pak, přece nebudete energetickým závodům donekonečna platit ty nehorázné sumy za energii! Navíc nová okna –  to je vaše jediná možnost, jak se zbavit mokrých parapetů a mokrých zdí po dešti. A pokud sáhnete po takovém designu, který bude ladit s tím již zavedeným nebo rodícím se, stane se vaše nemovitost jedničkou mezi ostatními. Vsaďte na kvalitní výrobu plastových oken.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup