Sprcha – rychlá očista anebo prostor pro relax?

Sprchové kouty už dávno nejsou pouze řešením malých koupelen, kam není možné umístit vanu. Lidé stále častěji používají sprchový kout jako prostor pro relax. Tomuto trendu se přizpůsobili i výrobci zařízení koupelen, takže pokud hledáte pro svoji koupelnu inspirace, určitě si z nabídky vyberete a proměníte svůj sprchový kout na prostor, kde můžete pravidelně relaxovat a trávit mnohem více času, než je nutné na rychlou očistu těla.

Jádrem každého sprchového koutu je vždy sprcha. Je proto důležité věnovat při plánování sprchového koutu zvýšenou pozornost jejímu výběru.

Doby, kdy jsme měli na výběr pouze mezi variantou s pevnou hlavovou sprchou nebo ruční sprchou, jsou dávno pryč. Dnes jsou možnosti mnohem širší.  K dostání jsou většinou kombinované, tzv. duální sprchové systémy s kombinací ruční a hlavové sprchy, které umožňují spojení dvou nejoblíbenějších způsobů sprchování.

malaU hlavové sprchy můžete zvolit systém s možností nastavení výšky i směru sprchové hlavice. Výšková regulace je možná buď stropním výtokovým ramenem anebo bočním.

Ruční sprcha spojuje výhodu přesného nasměrování proudu vody a jednoduché manipulace jednou rukou. Pro ruční sprchu můžete zvolit sprchovou růžici s režimem rain, soft rain nebo mlha, případně s možností kombinovat nebo střídat jednotlivé způsoby toku vody. Některé sprchové růžice nabízejí i možnost použití masážních trysek.

Zajímavou vychytávkou pro pohodlnější údržbu sprchové růžice je funkce EasyClean, která umožňuje jednoduché čištění drobných trysek sprchy. (Nabízí například RAVAK.)

Pokud jste vyznavači wellness, můžete dopřát svému sprchovému koutu luxusní výbavu v podobě hydromasážního panelu s nastavitelnými tryskami pro masáž těla.  Pokud zvolíte kombinovaný sprchový systém s kombinací ruční sprchy, hydromasážnho panelu a hlavovové sprchy s funkcí  „vodopád”, budete pravděpodobně ve sprše trávit mnohem více času. Tento typ hydromasážního sprchového panelu najdete v nabídce RAVAK pod názvem JET INOX.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup