Dřevěné a korkové podlahy do interiéru

Podlaha je nedílnou součástí vnitřních prostor, ba dokonce nepřehlédnutelnou dominantou. Při jejím výběru byste měli přihlížet k mnoha faktorům, od celkového vzhledu až po technické parametry a vlastnosti toho či onoho materiálu. Zda bude povrch více zatěžován či nikoliv, jestli máte doma zvířata, apod.

V poslední době dávají zákazníci přednost přírodním výrobkům, mezi něž samozřejmě patří dřevěné podlahy. Ty jsou dnes tvořeny v daleko lepší podobě, než kdy předtím, proto můžete docílit snížení kročejového hluku, vynikajícího tepelného odporu a dostatečné ochranné vrstvy.

Přírodní dekor je pak tím nejzajímavějším potěšením především pro oko.

Korkové podlahy pro pohodlné bydlení

Není to bezpochyby jenom dřevo, které v interiéru navodí velice příjemnou a útulnou atmosféru. K oblíbeným podlahovým materiálům patří také korek, jenž vzniká ze speciální kůry stromu. O jeho přednostech není třeba jakkoliv zdlouhavě pochybovat.

  • Nízká hmotnostkorkove podlahy
  • Nenasákavost
  • Pružnost
  • Stlačitelnost
  • Minimální tepelná vodivost

Při volbě té správné korkové podlahy docílíte i mechanické pevnosti a odolnosti. O to se do značné míry starají nejrůznější oleje, vosky a laky, jimiž je třeba po delším časovém období ošetřit povrch podlahové krytiny.

Podlahy od specialistů

Jestliže máte zájem o kvalitní dřevěné a korkové podlahy, určitě vás bude zajímat, kde si pořídit osvědčenou a dlouhodobou kvalitu, která vám vydrží na spoustu dalších let. Tím tíženým subjektem je společnost Podlahy – MEISTER s.r.o., jež své široké produktové portfolio prezentuje na internetovém portálu http://www.meister-podlahy.cz/.

Výhradní zástupce špičkových podlah, s nimiž se pojí nejenom kvalita, ale také bezkonkurenční pořizovací ceny. Vedle znamenitého výběru vám bude poskytnuto i odborné poradenství týkající se nákupu správného materiálu přímo do vašich prostor.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup