Bydlení v Praze je splněným snem nejen pro mladou generaci

Chcete se v naší metropoli jednou usadit? Vdát se, oženit, mít děti, budovat kariéru, užívat si života plnými doušky? Možná to bude ještě dlouhá cesta, ale začít může klidně už zítra.

Abyste totiž mohli založit rodinu, bylo by ideální mít k tomu také odpovídající bydlení. Několikapokojový byt, co patří jen a jen vám. Pak je vše snadnější, zvláště pokud tím zajistíte dobrý rozjezd do života i vašim budoucím potomkům. Co je přeci lepšího, než mít vlastní bydlení vyřešené už dopředu?

Žižkov prochází v poslední době značnou proměnou

Strategické místo, jen co je pravda! Byty Praha 3 jsou zajímavou investicí už jen proto, že kdysi chudý a nevlídný Žižkov dnes ukazuje celému světu úplně jinou tvář. Rostou tu nové obchodní čtvrti, řada firem si vybírá sídlo právě v této části Prahy.

A v neposlední řadě, občanská vybavenost se stále zlepšuje, zelených ploch je zde také více než dost. Takže co ještě dodat? Praha nabídne skvělý start pro kariéru, nebudete se tu díky možnostem kultury (nejen o víkendu) nikdy nudit a budete mít spoustu zajímavých příležitostí. V okolí jsou centra plná zeleně jako Židovské pece nebo Malešický park. Čerpací stanice, střední školy nebo útulné restaurace jsou plně k dispozici. Supermarkety, možnosti fitness a spoustu zábavy. Nejen mladým rodinám tu nebude scházet opravdu vůbec nic.

Je vaším snem třeba i předzahrádka?

Různorodé možnosti, vybrat si můžete přesně tu, co vám plně vyhovuje. Pokud jste se vždycky zasnili nad tím, že byste pěstovali růže nebo třeba okrasné dřeviny, byty v Praze na Žižkově to samozřejmě umožní.

K dispozici bude i prostorný sklep, vybrat si můžete i byt s velkým balkonem či lodžií. Ve druhé polovině roku 2021 už můžete bydlet ve svém!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup