geopas 5

Kde se podívat do katastrální mapy?

Potřebujete zjistit informace o nějaké parcele nebo nemovitosti? Přijde vám hledání prostřednictvím katastru nemovitostí nepřehledné a z pohledu informací nedostatečné. Pak k tomu využijte jiných nástrojů. Jedním z nich je projekt GeoPas.cz, který nezastupujte agendu katastru nemovitostí, odkazuje však přímo na něj.

  • Nahlížení do KN
  • RÚIAN

Jeho největším přínosem je přehlednost, jednoduchost a rychlost hledání, včetně předkládaných informací.

Získejte více než jenom sousední parcelu

Pokud je vaším cílem katastrální mapa, pak využijte GeoPas.cz. S pomocí něho najdete požadované parcely a vše si zobrazíte v přehledné mapě. Kromě toho se vám dostane i mnoha údajů navíc. A právě ty mohou být klíčové pro vaše potřeby.

  • Geologie a voda
  • Občanská vybavenost
  • Životní prostředí
  • BPEJ/LPIS

Ať už se zaměříte na Plzeň katastrální území nebo jakékoliv jiné, vždy se vám dostane podrobného zobrazení všech těchto údajů. Aktuální a přesné informace jsou spojeny i se sousedními katastry. Pokryta jsou všechna místa v České republice. S tímto projektem snadno a rychle zjistíte i sousední parcely a potřebné informace o nich, včetně vlastníků pozemků.

Využijte rozšíření katastru nemovitostí

Projekt GeoPas.cz rozhodně nenahrazuje běžný katastr nemovitostí, na druhou stranu ho velice přínosným a bohatým způsobem rozšiřuje. Informace o pozemcích a nemovitostech nabývají pod jeho taktovkou zcela nových a lepších podob. Tak neotálejte a pusťte se do hledání dat z katastru nemovitostí na tom správném místě.

Všechny parcely si nyní můžete zobrazit s údaji, které vám pomohou třeba při prodeji nemovitosti, výběru vhodného pozemku pro budoucí žití a v mnoha dalších situacích. Vodní toky, radon, půda, věcná břemena, všechno tohle teď můžete mít na jednom jediném místě a navíc přehledně. Pracujte efektivně a s dostatečnou informovaností.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup