Bezpečí a pohodlí v hlavní roli

Je jedno, zda pracujete ve zdravotnictví, potravinářském průmyslu, nebo wellness. Totalprotectwhite vás přináší neodolatelnou nabídku oblečení, jež vám pomůže zvládat jakoukoliv práci a zároveň zajistí vaši prvotřídní bezpečnost. Jestliže máte například problém s nadměrným pocením, vězte, že díky antimikrobiální technologii CERTAINTY, která minimalizuje zápach se budete cítit nadmíru luxusně. Z nabídky zboží, jež máme na skladě, můžeme zmínit třeba zdravotní obuv Scholl, pracovní oděvy do kuchyně, kuchařské rondony, pracovní oděvy Dickies, anebo pánské zdravotní pantofle. Snažíme se dělat maximum pro spokojenost našich klientů a záleží nám na každém detailu.

Jsme jedničkou na trhu

Řadíme se mezi největší a nejkvalitnější výrobce nejen lékařských uniforem, ale i oděvů pro potravinářský průmysl, školní zařízení a úklidové firmy. Technologie CERTAINTY slouží k minimalizaci růstu bakterií. Tyto oděvy jsou navíc voděodolné a to díky malým vláknům, připomínajícím vousy, jež zadržují každou tekutinu. V našem sortimentu naleznete také zdravotní obuv Santé a jinou obuv pro zdravotníky, nebo funkční a zároveň krásné rondony. Každý model nabízí, mimo moderního designu, také celou řadu originálních prvků a zajímavých detailů, jako jsou skryté kroužky na klíče, spony ve tvaru písmene D, anebo dvojité kapsy.

Neváhejte a nakupujte u nás!

Rádi vám děláme radost a jsme potěšeni, že i vy u nás nacházíte, co hledáte. Na našem e-shopu najdete nejen ochranné pomůcky, určené pro potravinářský a zdravotnický průmysl, ale především kvalitní pracovní oděvy Dickies za velmi nízkou cenu a jiné pracovní oděvy. Veškerý sortiment z naší nabídky je přehledně roztříděný do jednotlivých kategorií a vy tak máte ucelený přehled, jaký kuchařský rondon, nebo jaké pánské zdravotní pantofle si máte vybrat. Produkty si objednáváte z pohodlí domova a to bez sebemenšího rizika. Ať už se jedná o zdravotní obuv Santé, nebo jinou pracovní obuv a zdravotní oděvy, vězte, že u nás si vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup