Ašvaganda 100 kapslí

Povolejte na svůj stres a vyčerpání koňskou sílu bylin a vyzkoušejte Ašvagandu

Tato nenápadná keřovitá rostlina s poetickým českým názvem Vitánie snodárná původem z jihovýchodní Asie, kterou však znali již ve starověké Mezopotámii, si rozhodně zaslouží pozornost všech, kteří touží po znovunalezení síly a svěžesti v dnešní hektické době. Její název pochází se spojení slov znamenajících v překladu koně a sílu. Tedy jasné znamení o spojení velmi silných účinků pro ozdravení lidského organismu.

Ašvaganda je jednou z hlavních bylin ajurvédské medicíny

V přirozeném prostředí tropů dorůstá výšky až 2 m a je pokryta světle zelenými listy a světle žlutými květy. Plodem jsou bobule červené barvy. A právě ty mají z celé rostliny největší využití. Prášek z plodů Ašvagandy celkově povzbudí organismus a pomůže mu bojovat s negativními důsledky stresu a hektického životního stylu. Účinky této rostliny jsou využívány již tisíce let. Do Evropy se ale dostala jako silné afrodiziakum až v průběhu 17. století.

Ašvaganda 100 kapslí

Jak tato rostlina na lidský organismus působí?

Kromě zlepšení fyzické a psychické kondice vykazuje také velmi významné antioxidační účinky a tedy působí proti vzniku volných radikálů, které urychlují stárnutí. Posiluje nervy a celkově zklidňuje. V souladu se svým přízviskem přináší příjemné sny a především posilující spánek. A právě to je hlavní důvod, proč je vyhledávána především vrcholovými manažery, ale i studenty, kterým pomáhá s koncentrací a pamětí při učení.

Ašvagandu si můžete vypěstovat i sami doma

Tuto tropickou rostlinu si celkem snadno vypěstujete i v domácích podmínkách. Stačí v jarních měsících semínko zasadit a nechat naklíčit. Poté již je pozorujeme, jak rostlinka v naší péči vzkvétá, a udržujeme půdu vlhkou. Rozhodně se nebojte umístit ji na přímé slunce a v teplém létě ji klidně pěstujte ve venkovním prostředí až do konce srpna. Mrazuvzdorná není. Proto je potřeba ji na zimu umístit opět do interiéru. Dobrou zprávou je, že nevyžaduje žádné speciální zacházení, ani složení substrátu. Celkem dobře si poradí i s obyčejnou půdou ze zahrádky.

Praktické balení jako stvořené do kabelky či batohu

Jestliže nemáte čas ani chuť na pěstování Ašvagandy v domácích podmínkách, vsaďte na již zpracované želatinové kapsle obsahující prášek z této zázračné rostliny, které si jednoduše sebou vezmete do práce nebo na výlet a svůj zdroj energie budete mít vždy při ruce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup