main img 16164277851

Bez placky na koncert nelez anebo kde se vzaly kulaté placky s připínáčkem?

Placky se spínacím špendlíkem slouží v současné době především jako reklamní a upomínkové předměty. Stále však nacházejí svoji oblibu také mezi fandy hudebních skupin, kteří se jimi krášlí zejména v případech, kdy vyráží na koncert svých oblíbenců. Vždyť, kdy jindy budou mít tak dokonalou příležitost projevit své sympatie a ukázat, kam vlastně patří.

Kupte si placku přímo na koncertě

Každý, kdo dorazí na koncert kapely, si může na místě koupit placky se spínacím špendlíkem obsahující na čelní straně logo anebo fotografie některých jejích členů. Je to asi nejjednodušší způsob, jak si opatřit placku. Takto hromadně vyrobené placky jsou opravdu levné jak pro zadavatele, tak pro koncové zákazníky a snadno je proměníte v praktický upomínkový předmět, ale také s nimi můžete dělat „té svojí“ kapele reklamu i mimo koncert. Jejich nevýhodou ovšem je to, že podobnou placku, jaká se dme na vaší hrudi, budou mít i tisíce dalších lidí. Zařadíte se tak do nevýrazného stáda fanoušků. A to je škoda když je výroba placek tak jednoduchá a každý si může navrhnout tu svoji originální.

Placky a buttony podle vašeho návrhu

Když překonáte svoji pohodlnost, můžete přijít již na koncert s originální vlastnoručně navrženou plackou, která bude sice propagovat vaši oblíbenou kapelu, ale podle vašeho gusta. A originalita, ta se počítá. Návrh placky na batoh anebo na triko je přitom velice jednoduchý a poradí si s ním úplně každý, včetně počítačových téměř analfabetů. Stačí se zaregistrovat a přihlásit do online návrhového prostředí a pak již jen zrealizovat to, co máte v hlavě. Tedy doplnit obrázky, texty, pozadí a vše, co na pořádnou placku patří. Dejte si záležet, jakmile už bude placka jednou vyrobená, nebude možné ji měnit, ledaže byste si vytvořili další nový návrh. Ani to ale nelze vyloučit, protože každý, kdo jednou spatří placku vyrobenou podle vlastního návrhu, bude chtít další.

Návrh placek, to je vášeň

Možná vás čeká právě ta situace, která potkala většinu lidí před vámi, kteří se pustili do návrhu vlastní placky. Jakmile jim dorazil první button, odmítali s návrhy přestat a připravovali další a další kousky. Aby také ne, když je jejich výroba tak levná a rychlá a člověk téměř ihned vidí svůj nápad přetavený do reality.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup