Zaujme Harfa Park i vás?

Možná nikoho nepřekvapí, že developerských projektů je hlavně v Praze jako hub po dešti. Realita je taková proto, že se vlastně neustále zvyšuje poptávka po komfortním bydlení v prestižních pražských lokalitách. Všechny projekty ale nejsou stejné, některé nabízí mnohem více! Mezi takové výjimky patří i projekt Harfa Park. Jeho provedení možná hodně překvapí i vás.

Harfa Park jako ideální volba!

Projekt Harfa Park je dílem developerské společnosti Finep, která staví moderní novostavby v Praze i na jiných místech České republiky. Právě tento projekt nad ostatními v mnohém vyniká, takže si právem zaslouží největší pozornost. Zajímat by měl především ty z vás, kteří hledáte bydlení v hlavním městě ve znamení nejvyšší kvality, moderního pojetí a na velmi lukrativním místě.

ibic.cz_finep_cz_01Proč právě zde?

Projekt se nachází v jedné z nejžádanějších pražských lokalit – na území Prahy 9 Nové Vysočany. První etapa projektu byla dokončena v roce 2007 a všech 391 bytů bylo prodáno bleskovou rychlostí. Stejně velký zájem byl i o byty na prodej Praha 9 v rámci druhé i třetí etapy. Společnost Finep se proto rozhodla projekt rozšířit ještě více. V současné době je realizována už VI. etapa a zájem stále trvá. V rámci VI. etapy vzniknou 2 rezidenční domy, které nabídnou celkem 175 bytů malých i velkých o dispozicích 4+kk. Velmi příjemné je, že každý byt bude mít vlastní prostorný balkon, terasu nebo lodžii. Bydlení jistě zpříjemní i garážová stání. Velkou výhodou lokality je dobré spojení do centra Prahy i do přírody. Existence dětských hřišť a klidových zón potom nejvíce potěší rodiny s dětmi. V místě nechybí ani supermarkety, restaurace aj.

ibic.cz_finep_cz_02Rychlost rozhoduje

Prodej bytů Praha v rámci VI. etapy byl již zahájen. Více informací i kompletní seznam bytů s ceníkem si můžete prohlédnout na finep.cz. My radíme: nečekejte dlouho, začněte si vyřizovat hypotéku co nejdříve, ať vám ten „váš“ byt někdo nevyfoukne před nosem!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup