strukturalni nyty

Spojovací materiál může nabývat nejrůznějších podob

Čas od času potřebuje každý z nás spojit nějaký ten materiál. Využívat k tomu lze pochopitelně nejrůznějších nástrojů a doplňků. Spojovací materiál hraje významnou roli v dílně každého kutila, ale také ve výbavě profesionálních pracovišť. Jestliže chcete nějaký ty tipy na vhodný spojovací materiál, přinášíme vám je.

Vyzkoušejte trhací nýty

Nýt jako takový je ideálním představitelem spojovacího materiálu. S pomocí něho můžete docílit stabilního a kvalitního spoje. Záleží pochopitelně na tom, co přesně chcete spojovat. Pokud jde o trhací nýty, nabízí se přemíra možností.

Na mysli máme primárně výsledné provedení trhacího nýtu. Některé z nich mají plochou hlavu, jiné zase zapuštěnou hlavu. Výjimkou nejsou ani trhací nýty s velikou hlavou a extra velkou hlavou. V tomto výčtu bychom samozřejmě mohli pokračovat. Jsou to trhací nýty vroubkované, uzavřené, rozštěpné, rozpěrné a zemnící. Jak vidno, na své si v tomto ohledu přijde dozajista každý.

Investujte do strukturálních nýtů

Pokud si myslíte, že existují pouze trhací nýty, jste na omylu. Hodně využívané jsou také strukturální nýty. V jejich případě narazíte na varianty Saribulb, Saribolt, ty se zapuštěnou hlavou nebo s označením Plus. Pokud se obrátíte na toho správného dodavatele tohoto sortimentu, dostane se vám mnohem většího výběru. Jsou to například nýtovací matice, lisované prvky, matice v kleci, přivařovací prvky, plné a poloduté nýty, pojistné úchyty a mnohé další.

Neomezujte se při nákupu spojovacího materiálu. V ideálním případě se obraťte na profesionály, kteří vám poradí s výběrem vhodného nýtu. Takovým specialistou je dlouhá léta společnost SARIV – Němčík s.r.o. Odbornost, individuální přístup, flexibilita a zajímavé pořizovací ceny. Velkou předností je právě již zmiňované bohaté portfolio výrobků. Tak neváhejte a nakupujte na těch správných místech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup