Zástava auta, to je jako půjčka bez registru

Potřebujete-li peníze, dá se v dnešní době zastavit cokoliv z hmotného majetku. Poslední dobou se však do popředí zájmu lidí dostávají zástavy auta. Model úvěrování, při němž získáte až 80 % hodnoty dopravního prostředku a zároveň vám bude umožněno s vozem jezdit směle dál.

Toto řešení v mnohém předčí služby již zaběhnutých nebankovních firem, protože si zakládá na vysoké flexibilitě, diskrétnosti a rychlosti. Ano, krátký čas pro vyplacení požadované finanční sumy je pravděpodobně tím, co táhne lidi nejvíce. Kdo by ostatně odolal půjčce v hotovosti vyplacené do 30 minut?

Půjčka, u níž se obejdete bez registru a potvrzení o příjmu

Pokud vás láká tento druh úvěru, pak vězte, že se máte na co těšit. Minimálně se vyhnete nejrůznějším administrativním povinnostem a nepříjemnému prokazování bonity. Ta ostatně nikoho nezajímá. Důležitá je skutečná hodnota vašeho vozidla, protože z ní se vypočítává velikost poskytnuté peněžní sumy.

zastavuz-czProfesionální pracovník provede odhad a za 30 minut odjíždíte s financemi v kapse. Tato částka je navíc úročena pouze po dobu trvání výpůjčky, nikoliv za předem stanovené období. Vše tak máte plně ve svých rukách.

Moderní půjčka bez registru vás oprostí také od nahlížení do databáze neplatičů, takže máte záruku, že na rozdíl od jiných bankovních a nebankovních společnostní peníze dostanete.

Kdo je přeborníkem na zástavy aut?

Vyžadujete-li osobitý přístup, dostupnost, možnost daňových úlev nebo komplexní finanční poradenství, navštivte internetový portál www.zastavuz.cz. Speciální autozastavárna se čtyřmi pobočkami, která své služby poskytuje po celém území České republiky.

Zástava auta je dnes pravděpodobně tou nejrychlejší cestou k penězům, o čemž se mimochodem můžete přesvědčit na vlastní kůži. Získejte peníze k financování svých snů či nenadálých závazků a splátek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup