Zajímavá nehtová modeláž

Černá a bílá – bílá a černá. Kombinace, kterou uznávaly již naše prababičky, kterou uznáváme i my v současnosti. Vždyť i Coco Chanel věděla, že je to právě černá, která dokonale podtrhne ženskost. A v kombinaci s bílou je to ještě větší paráda. Nic proti pestrým šatům a pestrým lakům na nehty. Nic proti originální modeláží nehtů, která hýří až neskutečnými barvami a zdobením na nehty.

S barevností to přehnat lze, s kombinací bílé a černé nikoliv

Vzpomeňte například na 60. léta. Tehdy nejvíce letěly bílé lodičky a černobílé pruhy či kostky. I dnes si ženy tu a tam krášlí oči černými retro očními linkami. Prostě s kombinací černé a bílé nikdy nešlápnete vedle. Je úplně jedno, zda se chystáte na společenskou událost nebo chcete zazářit na neformálním setkání. Jakmile jednou vyzkoušíte lak na nehty v černobílé kombinaci, uvidíte, že se černobílá nehtová modeláž stane i vaší láskou.

I zářivé gel laky a zdobení na nehty mají cosi do sebe

Rozhodně je budete i nadále rády používat. Pokud však máte rádi tajemno a mystiku, bude pro vás pravou barvou laku na nehty černá. Kombinací černé s bílou při modeláží nehtů nastolíte určitou rovnováhu a vedle tajemna dáte svým nehtům také punc luxusu. Navíc bílá, to je symbol čistoty a touhy po dokonalosti. Kombinací černého a bílého laku na nehty můžete vytvořit bezpočet vzorů a stylů. Začněte od jednoduchých až po ty nejnáročnější. Po nehtové modeláži mohou tak vaše nehty zdobit

  • elegantní svislé, vodorovné nebo šikmé proužky, libovolně se křížící;
  • můžete dát přednost geometrickým tvarům s ostrými hranami.

S černou a bílou si můžete doopravdy vyhrát. Vše potřebné pro perfektní nehtovou modeláž (gel lak na nehty, UV lampu, brusku na nehty, razítka na nehty, zdobení na nehty, šablony na nehty, sadu na akrylové nehty a další) pořídíte ve vynikající kvalitě a za skvělou cenu na rajnehtu.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup