lakovaci kabiny a linky

Vybavení práškových lakoven od A až do Z

Uvažujete o tom, že se pustíte do podnikání v oboru lakování nejrůznějších dílů? Nebo už v tomto segmentu působíte, jen disponujete starým vybavením? Potom je nejvyšší čas, zaměřit se na moderní vybavení práškových lakoven. Pokud to s touto prací myslíte skutečně vážně a chcete odvádět kvalitní výsledky, musíte disponovat i patřičným zařízením.

Zařízení pro povrchovou úpravu

Nabídněte svým potenciálním zákazníkům jenom to nejlepší a přistupujte k nim jako profesionál. Takových cílů dosáhnete za pomoci prvotřídní techniky, kterou tvoří například komorové postřikové stroje. Pokud jde o zařízení pro povrchovou úpravu, nabízí se také vanové linky, ponorové stoly, ale i průběžné postřikovací stroje. Meze se v tomto směru jistě nekladou.

Záleží pochopitelně na tom, čemu se v rámci lakování budete věnovat a s jakými materiály chcete pracovat. Nemusíte skončit jen u pouhého odmaštění, ale můžete nabízet také moření, odlišné druhy pasivace a v neposlední řadě chemické modifikace.

Lakovací kabiny a linky

Rozhodnete-li se profesionální lakovací zázemí, potom můžete volit z lakoven práškových, kapalných, ale i elektroforetických. Hodně také záleží na tom, jestli se vám jedná o kontinuální lakovací kabiny nebo dáte raději přednost ručnímu či mechanizovanému pracovišti. Lakovací kabiny a linky budete volit i na základě dalších parametrů, jakými jsou například velikost daného předmětu, vaše prostorové možnosti a celková kapacita pro lakování.

Jestliže v tomto směru chcete radu od specialistů, včetně široké nabídky výrobních programů a profesionální montáže, máme pro vás na závěr jeden praktický tip. Obraťte se na společnost EKOL s.r.o., která v tomto oboru působí hodně dlouhou dobu nabídne vám skutečně vysokou kvalitu. Komplexní služby vhodné nejenom pro začátečníky, ale také ty, kdo v tomto oboru už nějaký ten čas podnikají.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup