Není rohová sedačka jako rohová sedačka

Co se vám vybaví v mysli, když se řekne „rohová sedací souprava“? Pravděpodobně něco takového:

Rohová sedací soupravaNicméně rohové sedačky mají i několik jiných forem a zvláštností, které z nich dělají univerzální kus nábytku do každého bytu.

Rohová sedačka do tvaru U

Nespornou výhodou rohové sedačky je její prostornost a mnoho míst k sezení. I proto je oblíbeným dispozičním řešením nejednoho prostoru. No pokud potřebujeme pravidelně zajišťovat sezení většího počtu osob, jednoznačně doporučujeme sáhnout po sedačce do tvaru U. Kromě množství místa k sezení či ležení v jejím středu vznikne přirozený prostor na konferenční stolek či běhoun. Rohová sedací souprava ve tvaru U ukáže své kvality zejména na rodinných oslavách, společenských setkáních a stane se duší každého většího obývacího pokoje.

Chaise longue

Možná i vaše rohová sedačka disponuje tímto místem, jenže ani nevíte, že na něj existuje speciální pojmenování. Chaise longue, část sedačky nebo samostatná pohovka určená k odpočinku, tvoří vizuálně zajímavý prvek v každém prostoru. Nejde přitom o místo k sezení, ale spíše na ležení, lenošení či krátký spánek.

Více místa díky taburetce

Pokud jste se rozhodli pro rohovou sedačku menších rozměrů, ale místo k sezení vám odrazu nepostačuje, vytvořit jej můžete jednoduše přisunutím taburetky. Ta celou sedačku prodlouží a problém s nedostatkem místa je vyřešen. Vznikne tak variabilní sedací souprava, jejíž část můžete v případě potřeby kdykoli přesunout na jiné místo.

Rohové sedačky do vozu i do kočáru

Rohová sedačka je skvělou volbou do velkých, ale i menší pokojů. Pokud se rozhodujete, jakou sedačku koupit do vašeho bytu, pomůže vám návštěva některé z prodejen, ve kterých mají vystavené sedací soupravy. Praha nabízí široký výběr prodejen se sedacím nábytkem, takže platí, že kdo hledá, najde. Respektive, v tomto případě – kdo hledá, bude se těšit z nové sedačky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup