Nebojte se vybírat odvážné vzory, děti vám dají najevo, co opravdu chtějí za povlečení

Když se vybírá dětské povlečení, musí někdy jít určitá pravidla stranou. Jasně, volba bavlny jako materiálu číslo jedna, co je současně antialergický, je jistě dobrá. Ale křiklavé barvy, které potěší zejména děti, by vás určitě neměly vyvést z míry. Ano, co je důležité – nechte je vybírat společně s vámi, budou se cítit trochu víc ve středu pozornosti a především, to povlečení na dětskou postel je tu hlavně pro ně!

Pro kluky i holky to bude trochu odlišné, ale s pohádkovými postavičkami vyhrajete snad vždy.

Samozřejmě, určité rozdíly ve vkusu holčiček a chlapečků rozhodně budou. Důležitá je také precizní savost a prodyšnost, protože příliš mnoho neodvedeného potu může znamenat prochladnutí. A každý jistě ví, jak jsou zvláště malé děti vlastně dost často nemocné, takže si nepřidělávejte takto ještě další starosti. A co snadná údržba povlečení pro děti? To je přímo alfa a omega, nikdo nechce dlouho čistit, prát nebo žehlit, co říkáte? Knoflíky raději ne, ale jemné zipy už budou o něco lepší volbou. Bezpečnost je prostě hodně důležitá.

Dlouhá životnost materiálu tu je také klíčová, jedině kvalita dokáže vydržet opravdu celé roky a vyplatí se za ni připlatit. Mikroplyš, krep nebo flanel, na tom ani tolik nesejde – kupte prostě to, co bude dítěti připadat pohodlné a hezké. Dětská pokožka je hodně citlivá, proto vybírejte pečlivě a nechte své ratolesti samozřejmě vše lehce osahat, ideálně tedy zajde celá rodina do kamenné prodejny. A rozhodně nezůstaneme jen u jednoho modelu, dětské povlečení bychom si měli pořídit v několika variantách na pravidelnou obměnu.

Vždyť děti přece jeden motiv za čas omrzí, současně je nutné zhruba jednou za týden až čtrnáct dnů povlečení vyprat a usušit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup