Nábytek nové generace

Nábytek nové generace

Hledáte obchod se zaměřením na výrobu a prodej nábytku s největším sortimentem na trhu a za bezkonkurenční ceny? Navštivte stránky acinterier.cz a vyberte si z celé řady kvalitních produktů. Existuje mnoho důvodů, proč nakupovat právě u nás. Jedním z nich je fakt, že úzce spolupracujeme s předními dodavateli nábytku, což nám umožňuje nabídnout našich zákazníkům ty nejlepší podmínky prodeje. Specializujeme se převážně na kancelářský nábytek, školní nábytek a zdravotnický nábytek. Vyrobíme pro vás i atypický nábytek na zakázku dle vašeho přání a požadavků.

Vaše přání, výzva pro nás

Při výrobě nábytku se zaměřujeme na bezpečnostní prvky, jako jsou například ABS hrany, dále pak na pohodlí zákazníků, proto zajišťujeme třeba u křesel stavitelný opěrák s výškovou retifikací. Veškerý školní nábytek, zdravotnický nábytek v podobě zdravotnických skříní a kancelářská křesla, rohové psací stoly a jiné kancelářské stoly, jsou v mnoha provedeních a v barevném a moderním designu. Kontejnery u zdravotnických skříní mají kovové nebo plastové zásuvky a kuličkové výsuvy pro klidný chod. Kancelářský nábytek je určen nejen pro management.

Nábytek nové generace

Náš zákazník, náš pán

Pro své zákazníky se snažíme dělat maximum. V případě, přejete-li si atypický nábytek, zcela se podřídíme vašim přáním a požadavkům. Expedice objednávky probíhá většinou do 24 hodin. V současnosti se můžeme pyšnit nejširší nabídkou kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku na českém trhu vůbec. Samozřejmostí je pro nás kompletní montáž nábytku a následný servis. Léta praxe nám dala netušené možnosti a my se neustále rozrůstáme s zdokonalujeme. Nejjednodušší nákup uskutečníte pouze v našem e-shopu a to z pohodlí domova a bez rizika.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup