Na Žižkově roste velmi zajímavý projekt NA VACKOVĚ

Praha díky developerským společnostem razantně mění svou tvář. Kromě okrajových částí města se developeři začali zajímat o centrum, kde je poptávka po moderním bydlení stále velká. Jedním z projektů, který změní tvář centra Prahy a nabídne nové byty, je projekt NA VACKOVĚ. Jeho koncepce mile překvapuje v mnoha ohledech.

Spojení dvou a výsledek bude dokonalý

Projekt po stavební stránce zajišťuje developerská společnost Metrostav Development a.s. Na pomoc si přizvala společnost MS Architekti. Z pera MS Architekti pochází rozvržení a vnitřní členění bytů. Byty mají řešení, které maximálně využívá denní světlo. Prostory jsou tak příjemně světlé a vzdušné. Charakteristickým prvkem je i velkorysý prostor, který najdete i v malých bytech.

ibic.cz_navackove_cz_01Základní fakta o projektu

Rezidence NA VACKOVĚ vzniká v městské části Praha Žižkov v okolí ulice Olgy Havlové. Její koncepce nijak nenaruší stávající zástavbu, ale právě naopak – zapadne do ní jako by tu stála odjakživa. Postaveny budou 3 budovy, které budou mít maximálně 5 pater. V rámci projektu bude vybudováno celkem 202 bytů. Budou to i velmi luxusní byty v Praze o dispozicích 4+kk. Těchto luxusních bytů vznikne deset.

Dále to budou:

  • Byty o dispozicích 1+kk – celkem 85
  • Byty 2+kk – celkem 26
  • Byty 3+kk v počtu 81

Přízemní byty budou mít zahrádky, byty ve vyšších patrech nabídnou prostorné balkony či lodžie.

ibic.cz_navackove_cz_02Příjemná lokalita

Budoucí rezidenti si kromě příjemného bydlení v moderních bytech budou užívat krásy okolí. Nedaleko se nachází malebné parky, nákupní střediska, restaurace, školy aj.

Prodej byl již zahájen!

Projekt má být hotový do konce roku 2016. Nové byty Žižkov budou připraveny k předání nejpozději 28. 2. 2017. Máte-li zájem, určitě nečekejte dlouho. Již teď je o byty velký zájem. Jestliže budete bydlení financovat hypotékou, můžete si ji zajistit sami, nebo se obrátit přímo na developera Metrostav Development a.s. Ve spolupráci s Hyposervis Consulting a.s. připravil nabídku výhodných hypotečních úvěrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup