Když koupelnu, tak od Sapho

V případě, že se pomalu chystáte budovat si svůj vlastní domov, nebo jen rekonstruovat stávající, rozhodně se připravte nejen po stránce psychické, ale také finanční. Nicméně dá se určitě najít i schůdnější varianta kvalitního vybavení, za skvělé ceny. V případě zařizování nové koupelny, vám určitě vyjde vstříc společnost Sapho koupelny, která na našem trhu nabízí vysoce kvalitní koupelnový nábytek, za sympatické ceny. Ostatně přesvědčit se o tom můžete právě teď, na jejich domovských webových stránkách, které najdete na adrese sapho-koupelny.cz.

S vůní Španělska

Koupelnoví designéři se v současných koupelná doslova vyřádili. Ať už jste zastáncem moderny, klasiky, nebo retra, rozhodně si v koupelná od společnosti Sapho přijdete na své. Máte rádi Španělsko? Tak v tom případě vás rozhodně nadchnou obklady do koupelny ze série Triana.

koup triana

Tyto obklady jsou doslova synonymem pro španělskou kulturu, její zajímavou historii, vášeň a samozřejmě typickou radost ze života. Obklady Triana si hrají s pestrými barvami a zaměřují se na nápadné detaily. Pořiďte si i vy koupelnu s nádechem španělského slunce.

Jsem z velkoměsta

koup urbanPokud patříte k milovníkům ruchu velkoměsta a rádi byste v tomto stylu měli zařízený i svůj domov, není nic jednodušší. Koupelnový nábytek od Sapho je i na takovýto požadavek připraven. Za pozornost určitě stojí obklady do koupelny z řady Urban, které jsou inspirovány právě ruchem velkoměsta. Dominují jim barvy jako je šedá a zemitá hnědá, díky nimž bude vaše koupelna působit „city glanc“. Suverénní dekor patchworku s prvky etno i zajímavými geometrickými prvky. To vše v sobě zahrnují obklady do koupelny z řady Urban. Přesvědčit se o jedinečnosti těchto, ale i dalších obkladů můžete na již zmíněné webové stránce sapho-koupelny.cz.

Při zařizování koupelny určitě nezapomeňte také na koupelnové doplňky, které dodají každé koupelně potřebnou tečku k dokonalosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup