Hledáte výhodný pronájem či koupi bytu? Máme pro vás tip!

Sehnat vlastní bydlení nebo pronájem pěkného bytu za slušnou cenu, bývá dnes obrovským problémem. Mnoho lidí se totiž obrací na realitní kanceláře. Realitní kanceláře sice mohou prodej či pronájem urychlit, ovšem současně také může dojít k tomu, že dojde ke zvýšení ceny. V některých případech je to až o tisíce korun. Poradíme vám, jak si můžete nový byt výhodně koupit nebo pronajmout i vy. A pozor – je to možné i v Praze.

V Praze je situace nejsložitější

Pokud hledáte nové bydlení na území hlavního města, potom se lehce můžete ztratit v ohromné nabídce. Hledat dobrý byt totiž někdy připomíná i hledání jehly v kupce sena. Realitní kanceláře se předhánějí v nabídce, takže je všude plno inzerátů, ve kterých se těžko orientuje. Dalším úskalím je cena. Byty v Praze jsou mnohdy až přehnaně drahé a jejich stav často neodpovídá stavu, který realitní kanceláře popisují. Prohlídka bytu se tak stává jen ztrátou času a prodej bytů Praha bludištěm.

ibic_czJak z tohoto ven a najít kvalitu za rozumnou cenu?

Pokud chcete koupit dobrý byt nebo získat výhodný pronájem, může se vám vyplatit, pokud budete hledat bez realitní kanceláře. Můžete tak narazit i na velice výhodné nabídky. Obrátit se také můžete na soukromé vlastníky domů a jednat přímo s nimi.

Výhodně? Ano jde to!

Se zajímavou nabídkou přichází Rezidence Topolová, která se nachází v příjemné lokalitě Prahy 10. Rezidence Topolová nabízí prodej i pronájem bytu bez realitky, a to za velmi atraktivních podmínek. I vy si v nově zrekonstruovaném panelovém domě můžete výhodně pronajmout či koupit garsoniéru. Zajímavé je, že v případě pronájmu nemusíte skládat žádné vysoké kauce. Garsoniéry jsou částečně zařízené, takže se můžete vyhnout i počátečním velkým investicím za nákup nového nábytku. Uvažujte o tom, Více informací najdete na rezidencetopolova.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup