Sekejte trávu ve velkém

Vlastníte rozlehlý travnatý pozemek kolem svého domu? Už vás nebaví běhat pracně za sekačkou a pořád vysýpat přeplněný koš? Pak s tímto problémem něco dělejte a dopřejte si při sekání patřičný komfort.

Jsou to zahradní malotraktory, které se stávají téměř nedílnou součástí majitelů velkých ploch. Konkrétně jsou to produkty značky Seco GROUP a.s., u nichž můžete očekávat vysokou kvalitu zpracování a moderní design.

Vybírat si lze hned z několika modelů určených pro domácí, ale také profesionální sekání.

Domácí sekání travnatých ploch

starjetJestliže disponujete menší plochou, bude vám jistě stačit model Challenge vybavený košem o objemu 300 litrů a přinášející výkon 16 HP. Robustní a praktické zařízení, které je doplněno o řadu přínosných funkcionalit, s nimiž lze provádět nejenom sekání, ale i mulčování trávy.

Cenově dostupné produkty, jež jsou zákazníkovi dovezeny a zároveň představeny, respektive jejich snadná a pohodlná obsluha.

Profesionální žací technika

Pokud se vaše travní plocha pohybuje na velikosti několika set metrů čtverečních, je lepší zaměřit se na profesionální zahradní traktory. Ty jsou tvořeny za pomoci modelových řad Crossjet, Starjet, Goliath nebo Panther. V takovém okamžiku může přijít vhod i pohon na všechny čtyři kola. Ten nachází upotřebení především v terénu s velkým sklonem.

Díky patřičné výbavě vás nepřekvapí ani náletové dřeviny.

Malotraktor dle vašeho pozemku

Volte v případě zahradní techniky prověřenou a letitou kvalitu. Využijte praktický konfigurátor od společnosti Seco GROUP a.s., s pomocí něhož se dopracujete k volbě toho správného zahradního traktůrku.

Spolehněte se na nízké pořizovací sumy, malé provozní náklady, dlouhou záruku a naprosto bezúdržbový provoz. Sekání travnatých ploch se pro vás stane zábavou, nikoliv obtíží a náročnou pracovní činností, uvidíte sami…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup