Event na klíč – právě o tom to je

Konec října znamená také blížící se dobu plesů. Ano je to tak – plesová sezóna je opět na spadnutí. Možná jste až dosud firemní ples nepořádali. Možná jste ho pořádali, ale nenapadlo vás, že pokud jeho organizaci svěříte eventové agentuře, může být pořádání firemní akce tohoto typu mnohem jednodušší. Event agentura Dream PRO vám totiž zaručí, že jakákoliv organizace firemních akcí, nejen firemního plesu, vás nebude vůbec stresovat, nebudete se jí muset v podstatě vůbec zabývat, neboť si necháte udělat event na klíč.

Pohádkový Žofín, tradiční Lucerna nebo noblesní Opera? Ano!

Všichni zúčastnění se budou pouze těšit na povel: „Dámy a pánové, zadejte se! Naleštěte boty, natáhněte rukavičky!“ A aby takováto firemní akce Praha nebo jakákoliv jiná akce pro firmy měla opravdové grády, můžete si být jisti, že zažijete i spoustu legrace. Navíc místa, kde může být váš ples uspořádán, zní opravdu noblesně. Co třeba takový pohádkový Žofín, tradiční Lucerna nebo noblesní Opera? Firemní ples však může být uspořádán klidně u vás v Plzni v rámci pořádání firemních akcí Plzeň.

Eventová akce “mikulášská”

Než se začnete oblékat do plesových šatů a společenských obleků, mějte na paměti, že za rohem číhá mikulášská. Ať už budete chtít udělat pro své zaměstnance a jejich děti opravdové mikulášské peklo, nebe či ráj, oslovte nejdříve firmu, která je na tento typ zábavy jako dělaná. Firemní akce na klíč v podobě mikulášské, která bude plná krásných andělů a opravdového pekla, zanechá ve všech zúčastněných nezapomenutelné dojmy. A právě tak by měly firemní eventy vypadat.

Bronz, stříbro, zlato

  • Stačí vám pouze čert, Mikuláš, anděl, dárky pro děti, produkční činnost, tiskoviny, foto a video? Volte eventovou akci
  • Chcete navíc ještě dekoraci, večerní program a hostesky? Pak je tu pro vás event stříbrný.
  • Firemní event zlatý je zde pro ty, kteří kromě všeho výše uvedeného sází na vypracování tematického konceptu, kreativní dílničky, kulisy a atrakce včetně vystoupení známého umělce.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup