Dřevěné produkty, které učiní vaše bydlení přírodně krásné

Na e-shopu drevo-shop.cz má zákazník možnost najít dřevěné schodnice a to převážně schodnice dub a schodnice buk, které jsou vyrobeno z masivu, jež Vám zaručuje vysokou životnost. Délky a šířky schodnic jsme schopni uzpůsobit požadavkům klientů. U nás máte ten největší výběr materiálu z tvrdého dřeva za nejnižší ceny na trhu. Zboží dodáváme i v kamiónovém množství, kdy je cena samozřejmě zvýhodněna. Mimo schodišťových dřevěných stupňů ale vyrábíme a dodáváme přímo ke spotřebiteli také podlahová parketová prkna, anebo stolní pracovní desky. Podlehněte kráse přírodního materiálu, jakým dřevo bezesporu je a objednejte si u nás to nejlepší z nabídky!

Náš zákazník, náš pán

Ne každý je schopen odhadnout správnou délku a šířku dubových schodnic a bukových schodnic. V tomto případě se na nás obraťte, my Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. Jsme tu pro své zákazníky a snažíme se dělat vše pro jejich naprostou spokojenost. Dřevěné schodnice dovážíme vlastní dopravou. Pokud zákazník chce, může si zboží vyzvednout sám. Dřevěné schodišťové stupně jsou vyrobeny z důkladně vysušené dubové nebo bukové spárovky o tloušťce 4 cm. Povrch je oboustranně broušený a tím je připravený k okamžité konečné úpravě například lakováním. Dbáme na bezpečí při přepravě bukových schodnic a dubových schodnic, proto balíme každou dřevěnou schodnici zvlášť do fólie, aby nedošlo k jejímu poškození.

Výhodný nákup přímo z domu

Už nemusíte nikam chodit a shánět potřebný materiál na dřevěné schodiště. Na drevo-shop.cz si vybere i ten nejnáročnější zákazník dřevěné schodnice dle svých představ. Díky tomu, že spolupracujeme s předními dodavateli schodišťových dřevěných stupňů, máte od nás zaručenu tu nejlepší cenu na trhu. Přesvědčte se sami a objednávejte v našem internetovém obchodě! Schodnice dub a schodnice buk dodáváme v bílém – přírodním provedení, lehce nebo více pařeném, anebo rustikal – s jádrem. V případě jakýchkoliv požadavků se na nás obraťte, rádi Vám vyhovíme. Přejeme Vám příjemný a ničím nerušený nákup!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup