DODAVKY.NET- VAŠE PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Vozový park společnosti dodavky.net se pyšní komfortním vybavením vozů. Každý vůz má totiž stěhovací rudlík, transportní kurty, navigaci a energetický nápoj na palubě vozu. Půjčovna dodávek Praha má k dispozici celkem čtyři dodávky.

Spolehlivé vozy FORD TRANSIT

Prvním vozem je Ford Transit LWB (L3H2), který je velmi pohodlný, výborně ovladatelný a řiditelný, disponuje nízkou spotřebou (8l/100km) a náhonem na přední kola. Dodávka je vhodná jak na krátké, tak i na delší trasy. Má intuitivní řízení a díky tomu si s ní hravě poradí i řidiči, kteří nemají zkušenosti s velkými vozy. Jedinou nevýhodou dodávky je chybějící tažné zařízení. K jejímu řízení vám stačí řidičský průkaz skupiny B.

Velké i malé dodávky v nabídce

Druhým vozem půjčovny dodávek Praha 9 je Ford Transit (L3H3). Jedná se opět o pohodlnou, skvěle ovladatelnou dodávku vhodnou na krátké i delší trasy. Vzhledem k větším rozměrům dodávky je vhodná především pro řidiče, kteří už mají s řízením větších vozů nějaké zkušenosti. Vůz je vybaven parkovacím asistentem, který vám dokonale pomůže při couvání. Zde vám rovněž stačí pouze řidičský průkaz skupiny B.

ŘP skupiny B postačí pro všechny dodávky

Předposledním vozem společnosti je Ford Transit MWB (L2H3), který rovněž disponuje pohodlností, dobrou ovladatelností, nízkou spotřebou (8l/100km) a náhonem na přední kola. I tato dodávka je vhodná pro kratší i delší trasy. Za volant tohoto vozu si mohou sednout i nezkušení řidiči. A řidičské oprávnění? Opět stačí skupina B.

Posledním vozem půjčovny dodávek Praha 9 je Ford Transit MWB (L2H2). Nic se nezměnilo ani zde. Dodávka je opět velice pohodlná, dobře ovladatelná, s nízkou spotřebou (8l/100km) a náhonem na přední kola. I s tímto vozem společnosti dodavky.net si hravě poradí i nezkušení řidiči.

A jaký je ceník? Pokud si budete chtít některý z vozů půjčit na 3 hodiny, pak zaplatíte 350 Kč. Na 6 hodin je to 700 Kč, na 1 den 1000 Kč, na 8 dní 900 Kč/den, na 14 dní 800Kč/den a na měsíc 20000 Kč.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup