ibic.cz byty u parku nahledovy

Žižkov čeká zajímavá budoucnost, nechcete být také u toho?

Pražská lokalita, která má atraktivní historii, ale současně hledí vstříc novému století a čelí novým výzvám. Kdo by neznal Žižkov, jehož atmosféra se prostě nezapomíná? Žít v Praze je přitom splněným snem nejen těch, kteří zde strávili studia. Pracovní příležitosti na jedné straně a pohodový rodinný život na té druhé, tady nelze prohrát nebo neuspět.

Naopak, Praha je dobrým odrazovým můstkem pro budoucí život, zvláště pokud se odhodláme k velkému kroku. Tím je koupě bytu, který jednou poslouží třeba i dětem.

Řada zajímavých zážitků a žádná nuda…

Prohlédněte si prodej bytu Praha 3 a jistě nám dáte zapravdu, že tato lokalita je opravdu zajímavou. Až pětipokojový byt nebo garsonka? A co předzahrádka, lodžie či balkon?

Samozřejmostí je pak v dnešní době garážové stání. Milým bonusem je pak bohatá historie Žižkova, kterou už jistě trochu znáte. Dnes prochází tato část Prahy dalekosáhlými změnami a nová výstavba znamená také velmi moderní svět. Dostatek parků a městské zeleně, ale také školy pro vaše děti a sportoviště, aby se (nejen) místní drželi v kondici. Nechybí lékárny a obchody všeho druhu, kvůli maličkostem tak nebudete muset jet autobusem na druhý konec Prahy. Proč také, když jsou potřebné služby vlastně hned po ruce?

Kultura a odpočinek jdou ruku v ruce

Rezidence Byty u parku nabídne příjemné zázemí, do kterého se budete rádi vracet. A v okolí najdete i řadu zajímavých možností, jak trávit volný čas. Káva při posezení na lodžii je jedna věc, ale kavárny, bary a restaurace zase druhá.

ibic.cz byty u parku 02

Městskou zeleň pak reprezentuje park Židovské pece a ke krátké procházce láká i Malešický park. Výbornou občanskou vybavenost pak dokresluje několik supermarketů nebo autoservisů, zkrátka a dobře – postaráno je naprosto o vše…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup