Vdechněte vaší domácnosti nový život

Každá místnost může být útulná, příjemná, stačí jen zjistit, co té vaší chybí nebo naopak přebývá. Někde je potřeba začít od podlahy, jinde stačí třeba vyměnit nebo přidat okrasné doplňky. Výrazným rysem každé místnosti jsou stěny. Poměrně dlouhou dobu byly moderní pouze jednoduché bílé zdi. Ty ale mnohde působí příliš komisně a stroze. Na stěny můžete použít libovolnou barvu nebo si trochu vyhrát a vdechnout vašemu interiéru zcela novou atmosféru díky kvalitní a estetické tapetě. Tapety na zeď jsou finančně dostupné pro všechny, jsou moderní, barevné a velmi dekorativní. Používají se hojně v moderních interiérech, kde pomáhají vytvořit skvělou atmosféru.

pr_tapeta-dekorace160903

Jaké tapety jsou k dispozici

Samotná tapeta se skládá z nosného materiálu, základního reliéfu a barevného dekoru, snadno se s ní manipuluje, stačí mít vhodné lepidlo, abyste ji nalepili na jakýkoli rovný podklad. Proto se tapety používají nejčastěji na zeď, můžete však otapetovat také dveře nebo nábytek. Na trhu se prodávají tapety papírové, vliesové, vinylové a potom některé další speciální druhy tapet. Výběr druhu tapety záleží do značné míry na tom, kde budete tapetu využívat. Do dětského pokoje se hodí papírová tapeta, která sice nemá takovou životnost, nicméně děti mohou tapety poškodit nebo pokreslit a vás potom nebude tolik bolet ji vyměnit. Naopak kvalitnější vliesové tapety se používají především v ložnicích nebo obývacích pokojích.

Vliesové tapety patří k nejprodávanějším, tento typ tapety se skládá z buničiny a textilních vláken spojených pojivem. Vliesové tapety jsou typické vysokou propustností vzduchu a vodních par a zároveň jsou výbornými tepelnými i zvukovými izolanty. Jejich velkou výhodou je snadné lepení, lepidlo totiž nenanášíte na tapetu, ale rovnou na zeď a manipulujete se suchými pásy tapety, což je mnohem jednodušší a čistší práce. Navíc stejně dobře jako lepení jde také její odstraňování ze zdi. Neváhejte proto a pořiďte si i vy vliesové tapety od Tapeta-dekorace.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup