Rekonstrukce domu aneb rychlé dodávky materiálu a pečlivá práce jsou zárukou úspěchu

Rozhodli jste se stavět svépomocí? Nebo rekonstruujete stávající bydlení? V každém případě jde o běh na dlouhou trať se vším všudy, nemůžete si dovolit zaváhat nebo čekat na materiál celé dny, protože důležitá je také plynulost všech stavebních prací. Náklady jsou už tak poměrně vysoké, není důvod ke zdržení – navíc, práci by mohla zastavit třeba nepřízeň počasí, vyplatí se proto zbytečně na nic nečekat. A kde vlastně sehnat materiál v odpovídající kvalitě a množství, to vše za velmi příznivou cenu? Obrátit se na ostřílení profesionály, jak také jinak!

Pestrý výběr, zkušenosti a bleskové dodání

Už čtvrtstoletí úspěšného působení na českém trhu, to jsou skutečně zkušenosti k nezaplacení! Stavebniny Praha mají sklad na Smíchově, tedy prakticky uprostřed centra všeho dění – a do každé lokality v Praze i jejím okolí to bude s dodávkou relativně blízko.

ibic.cz hamax cz 01

A tím samozřejmě výhody ještě nekončí, prim hraje i velmi rozsáhlý výběr materiálu od zdiva, izolace a sádrokartonu až po stavební dřevo. Půjčit si lze i nářadí a další pomůcky, spolehnout se můžete i na velmi rychlou dopravu uskutečněných objednávek. K mání jsou produkty světových značek, jako je například Weber nebo Ytong, jinými slovy tedy maximální záruka kvality a spokojenosti. Pak už stačí jen mít dobrý plán, protože tato pomocná ruka zařídí vše ostatní!

Stačí jen telefon a vyřizování začne…

Profesionalita, znalost oboru, doprava na počkání, to vše jsou výhody, které přináší levné stavebniny. Když najdete vše od A do Z pod jednou střechou, nemusíte řešit koordinaci více dodavatelů a můžete se naopak soustředit jen na práci, společně s pozvanými řemeslníky.

ibic.cz hamax cz 02

Nakonec, i jim se jistě velmi hodí, že budou mít potřebné pomůcky připravené už na místě a o materiál také nebude nouze…


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup