Nafukovací atrakce nikdy nezklamou

Je úplně jedno, zda chcete nachystat skvělou narozeninovou dětskou oslavu, nebo předvolební kampaň ve své obci či ve svém městě. Je úplně jedno, zda se chystáte pořádat dětský den v rámci oslav Dne dětí, který nás čeká, nebo uspořádat firemní akci pro děti svých zaměstnanců. V každém případě se vám vyplatí pořádání těchto a dalších akcí na klíč.

Nafukovací atrakce – skluzavky, skákací hrad pro děti, sportovní atrakce a mnoho dalších si však můžete také pronajmout.

Nafukovací atrakce pro malé i velké

Tak třeba taková dětská narozeninová oslava party menších dětí bude mnohem zábavnější se skákacím hradem Mini. Můžete si ho odnést v malé příruční tašce kam jen budete chtít. Třeba na palouk k lesu, do parku nebo na hráz rybníka. Na prostoru 2,5 × 2,5 × 2,5 m ho jednoduše postavíte na jakýkoliv povrch. Dětská oslava Praha se bez skákacího hradu Praha prostě neobejde.

dekorace_new

Pořádání akcí pro děti je skvělé a možnost pronájmu nafukovacích atrakcí naprosto dokonalé, zvláště, když si to na velké žíněnce pět krát pět metrů mohou rozdat i dva dospělí „zápasníci sumo“ ve zvětšovacích oblecích, kteří se snaží jeden druhého vytlačit, či povalit na záda. Může to být skvělá zábava nejen pro samotné zápasící, ale i pro děti a další rodinné příslušníky, kteří je budou povzbuzovat.

Chlapi s koulemi i chlapi v koulích

Úžasnou zábavou pro malé i velké mohou být i obrovské, průhledné, tělo chránící bubliny, ve kterých se hraje fotbal. I když fotbal mohou hrát i ženy, každý dobře ví, že fotbal hrají především chlapi s koulemi. Fotbal v nafukovacích koulích však mohou hrát všichni bez rozdílu. Zorbing fotbal dostane do formy každého.

Ať už vás tedy čeká dětská oslava narozenin, nebo jakákoliv akce, při které se vám bude hodit například pronájem skákacího hradu, vězte, že tento svět zábavy naleznete u  HappyTimes.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup