Nábytek šitý na míru

Nábytek šitý na míru

Hledáte vhodné, vkusné, kvalitní a zároveň levné vybavení do své kanceláře a nevíte, kam se máte obrátit? Odpovědí a možnou volbou pro Vás může být společnost ACINTERIER, založenou již v roce 2007 se zaměřením na výrobu a prodej nábytku. A to nejen kancelářského nábytku, což zahrnuje například kancelářské stoly, rohové psací stoly a kancelářské skříně, ale také zdravotnický nábytek a školní nábytek. Na českém trhu zastupujeme největší firmy na výrobu nábytku, což nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům nejvýhodnější podmínky a nejnižší ceny. Jsme schopni pro Vás vyrobit i atypický nábytek na zakázku a to ve velmi krátké době.

Kvalita a bezpečnost

Při výrobě kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku dbáme především na funkčnost, maximální kvalitu materiálu i provedení do nejmenších detailů, ale také na Vaše pohodlí. U nábytku do kanceláře zcela jistě oceníte stoly s deskovou nebo kovovou podnoží a s výškovou retifikací, židle a křesla s pevnými nebo stavitelnými područkami, u školního nábytku potěší klienty bezpečnost jednotlivých prvků a barevné sladění do celkového nápaditého designu. Zdravotnický nábytek z naší dílny je vysoce moderní, funkční a poskytuje příjemné zázemí ordinací a jiných zdravotnických zařízení nejen pacientům, ale i samotnému personálu.

Nábytek šitý na míru

Široká nabídka skladového zboží

Veškeré produkty z nabídky, ať už se jedná o kancelářské stoly, zdravotnické skříně, anebo školní nábytek, dodáváme v kompletním provedení a na požádání uzpůsobíme výrobu i atypických prvků. Zakázková výroba kancelářského nábytku, školního nábytku a zdravotnického nábytku ACINTERIER patří v současnosti k největší v celé naší republice. Letité zkušenosti, přímá spolupráce s klienty, naprostá důvěra a samozřejmě i ochota pomoci v každé situaci nám dává punc kvality a jistoty dobře odvedené práce. Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky a kontaktujte nás ohledně objednávky nábytku! Garantujeme Vám maximální spokojenost jak se samotnými službami, tak i se skvělým přístupem celého realizačního týmu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup