Jak zařídit dětský nebo studentský pokoj

Při zařizování nového bytu nesmíte zapomenout ani na pokoje pro vaše ratolesti. Čím se při návrhu dětského nebo studentského pokoje řídit?

V obou případech je vhodná spíše jednoduchost. To znamená méně nábytku a spíše neutrální vzory i barvy. Proč? Úplně nejmenší děti budou postupně vyrůstat a s tím se bude měnit i jejich vkus.

Zatímco v předškolních letech či na prvním stupni si budou chtít v pokoji hlavně hrát, později to bude místo na schůzky s kamarády a hlavně jejich svět, ve kterém se budou moct zavřít před okolím. A je vždy jednodušší změnit jen doplňky a drobnosti, než nahrazovat i nábytek. Zvláště dospívající děti vám budou vděčné, pokud si budou moct dovybavit pokoj podle svého.

astr 2a

Důležitý je i dostatek úložných ploch. Pokoj se tak snáze uklízí a zároveň působí prostorněji. Pokud jde o nejmenší děti, měl by být nábytek bezpečný, aby se váš potomek nezranil. Stejně tak je dobré, pokud jde zařízení snadno očistit od různých nečistot.

astr 2bJestliže nevíte, jak si s dětským či studentským pokojem poradit – ať už kvůli nedostatku místa nebo kvůli špatné nabídce v prodejnách nábytku, obraťte se na profesionály. Pokoj si můžete nechat zpracovat na zakázku tak, abyste využili daný prostor a pokoj přesto nepůsobil stísněně. Zároveň vám designeři pomohou vybrat do dětského či studentského pokoje nábytek na míru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup