Gobelínové povlaky na polštáře si zamilujete

Rádi byste ozvláštnili váš dům něčím výjimečným a dodali svému interiéru luxusní dojem? Pak určitě sáhněte po gobelínových povlacích na polštáře, které vdechnou vašemu domovu jedinečnou atmosféru. Ne nadarmo se gobelínem obklopovali panovníci a šlechta, kteří obdivovali jejich krásu. Tuto krásu můžete nyní obdivovat večer před spaním i ráno po probuzení také.

Originální dárek

Gobelínové povlaky na polštář najdou uplatnění i jako originální dárek k narozeninám. S jistotou lze říci, že takový dárek sklidí úspěch u všech žen, ale může nadchnout i nejednoho muže. Dekorační polštáře lze darovat i jako svatební dárek novomanželům či k dalším významným událostem. Obdarovaný na nich ocení nejen jejich krásu, ale i originalitu dárku. Jako dárky mohou posloužit také gobelíny na zeď nebo gobelínové kabelky. Fantazii se meze nekladou.

Široká nabídka

Na gobelínech oceníte především široké spektrum barev a motivů, díky čemuž si budete moci vybrat přesně takový gobelínový povlak na polštář, který bude ladit s vaší ložnicí či obývacím pokojem. Vybírat lze z širokého spektra motivů, kterými jsou historické události, květiny, zvířata či díla světoznámých umělců. Usínat tedy můžete například s pohledem na motiv známého obrazu Dívka s perlou od nizozemského barokního malíře Jana Vermeera nebo obrazu Mona Lisa od Leonarda da Vinci. Není to úžasné?

Z dílen opravdových mistrů

Specialistou na prodej gobelínů na českém trhu je společnost Fine Arts Gobelins. Tato společnost nabízí velké množství gobelínových povlaků na polštář, kde si vybere opravdu každý. V jejich sortimentu najdete i další významné gobelínové doplňky, jako jsou gobelíny na zeď, gobelínové kabelky či gobelínové ubrusy. Všechny tyto gobelíny pocházejí od předních francouzských a belgických výrobců, jež jsou mistři v tomto oboru. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout a pořídit na jejich e-shopu nebo můžete pro nákup využít kamenný obchod v Českém Krumlově.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup