Chcete pro své zdraví udělat více? Pořiďte si vlastní vířivku

V dnešní době, kdy se čím dál tím více lidí stává obětí sedavého zaměstnání, se více mluví o tom, jak žít zdravěji. Co se týče výživy, za poslední roky velice přibylo výživových poradců, kteří nám pomáhají udržet si optimální váhu a cítit se lépe. Správná výživa a pohyb našemu zdraví opravdu pomohou. Pokud se ale chcete cítit ještě lépe a pracovat na svém zdraví příjemnou relaxací, není nic lepšího, než pořízení vlastní vířivky.

Je prokázáno, že vířivky mají skutečně blahodárný vliv na lidské zdraví. Při pravidelné relaxaci ve vířivce se zmírňuje napětí ve svalech a kloubech, lidé u sebe také pozorují kvalitnější spánek a úlevu od bolesti zad.

Historie vířivek

Vířivky a lázně nejsou žádnou novinkou moderní doby. Technologie se sice velmi zlepšila, ale benefity, které přináší vířivka, si velice dobře uvědomovali už naši předkové. Vířivky, i když v jiné podobě, byly známy již ve starověkém Egyptě. Léčení horkou vodou využívali i antičtí Řekové.

Jak vířivky pomáhají?

Základem každé hydroterapie ve vířivé vaně je teplo, vztlak vody a její cílené proudění. Teplá voda zajišťuje lepší krevní oběh, vztlak vody uvolňuje páteř a klouby, masáž cíleným prouděním vody pak uvolňuje napětí svalů a odstraňuje stres.

Vířivky Canadian Spa International

Pokud si přejete pořídit svou vlastní vířivku, doporučujeme zvolit produkt od kvalitního a ověřeného výrobce. Velice známou a zákazníky osvědčenou značkou v České republice jsou vířivky Canadian Spa International.

SPA Studio

vanaVýhradním dovozcem vířivek značky Canadian Spa International je u nás Spa Studio. Jednotlivé modely si je možné prohlédnout na pobočkách v Praze, v Mladé Boleslavi, v Brně nebo v Ostravě. Spa Studio se zaměřuje na sortiment vířivých van pro celou rodinu – v nabídce má tedy i venkovní vířivku vhodné pro starší osoby a osoby s omezeným pohybovým aparátem, nechybí ani vířivky vhodné pro děti od 3 let.

Vířivka GIGAS

Reprezentantem vysokého standardu za nízkou cenu mezi vířivkami značky Canadian Spa International je vířivá vana GIGAS. V této luxusní vířivce najde pohodlí až 6 osob, přičemž kapacita vířivky je 1000 l. Výhodou tohoto modelu jsou také velice atraktivní masážní a ovládací prvky v již základním vybavení. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup